Наловили раків на понад 3 мільйони гривень: «на гарячому» попалися ділки з Дніпропетровщини

Фото з мережі інтернет

На Дніпропетровщині місцеві мешканці займалися незаконним виловом і продажем раків. Про це повідомили у Дніпропетровському рибоохоронному патрулі.

Читайте також: на Дніпропетровщині заборонять ловити раків: яка причина

Незаконну діяльність підприємливі мешканці нашої області вели на Дніпровському водосховищі. Виловлених раків чоловіки продавали на території  Дніпропетровської області.

Прикрити незаконний «бізнес» вдалося завдяки спільній роботі Національної поліції, прокуратури та Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

Під час обшуків у порушників знайшли велику кількість заборонених знарядь лову, кисневих балонів та 1090 раків. Загалом чоловіки наловили членистоногих на 3 631 880 гривень.

Наловили раків на понад 3 мільйони гривень: «на гарячому» попалися ділки з Дніпропетровщини1

Дії чоловіків підпадають під статтю 249 Кримінального кодексу України, а саме незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. За це передбачений штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, з 15 серпня по 30 вересня на Дніпропетровщині діє заборона на вилов раків у період їх другої линьки.

Раніше ми писали: завдали шкоди на понад 250 тисяч гривень: на Дніпропетровщині чоловік займайвся незаконним виловом раків.

 

Джерело

Новости Кривого Рога