Намагався вдертися до медичного закладу у комендантську годину: у Кривому Розі затримали чоловіка

Намагався вдертися до медичного закладу у комендантську годину: у Кривому Розі затримали чоловіка0

У Кривому Розі затримали чоловіка, який у комендантську годину намагався вдертися до медичного закладу.  Про це повідомили у Криворізькому міському відділі Управління поліції охорони.

Правоохоронці повідомили, що інцидент стався сьогодні, 11 травня, під час комендантської години о 03:08 ранку. На головний пульт централізованого спостереження поліції охорони, надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації на об’єкті, що охороняється.

Читайте також: У Кривому Розі чоловік закидав поліціянта камінням: що з ним буде

Сигналізація спрацювала у КП «Міжобласний Центр Медичної Генетики та Пренатальної Діагностики імені П.М. Веропотвеляна» ДОР, який розташований на площі Визволення.

                           Намагався вдертися до медичного закладу у комендантську годину: у Кривому Розі затримали чоловіка1     Намагався вдертися до медичного закладу у комендантську годину: у Кривому Розі затримали чоловіка2

Фото Криворізького міського відділу Управління поліції охорони

Наряд поліції охорони прибув на місце події та затримав зловмисника, який ногою зламав вхідні двері металопластикової конструкції медичного закладу.

Злочинцем виявився 28-річний мешканець села Лозуватка Криворізького району. Його затримали на місці та передали слідчо-оперативній групі.

Раніше ми повідомляли, що днями у Кривому Розі патрульні поліцейські провели операцію із пошуку зниклої дитини. Трирічний хлопчик пропав, поки його мама була у магазині.

Джерело

Новости Кривого Рога