Нардеп в Кривому Розі перевіряв хід ремонту шкільних укриттів

Як повідомляє «Слуга Народу. Кривий Ріг», чи готові укриття в освітніх закладах до нового навчального року, перевіряв народний депутат Юрій КОРЯВЧЕНКОВ

280723 2 min

В умовах великої війни головною вимогою до поновлення офлайн-навчання є наявність облаштованих укриттів в освітніх установах. Не просто підвалу. А надійного підземного приміщення, з двома входами/виходами, вентиляцією, санітарним блоком та іншими обов’язковими пунктами.

Днями голова Криворізької міської організації «Слуги Народу», народний депутат Юрій Корявченков, начальник КРВА Євген Ситниченко та голова партійної фракції у міській раді, радник голови ДніпроОДА Олександр Фастовець відвідали три сховища у навчальних закладах Тернівського, Покровського та Металургійного районів Кривого Рогу.

Нині тут тривають роботи з облаштування приміщень.
Попри наявність деяких нюансів і складнощів, підрядники запевняють – все буде виконано вчасно.

«Безпека зараз – пріоритет. З одного боку, у українських школярів має бути доступ до отримання освіти – без цього неможливий ні подальший розвиток особистості, ні її кар’єрний успіх. А нам в масштабах всієї країни важливо, аби нове покоління згодом перейняло естафету у розбудові України. Та з іншого боку, поки належним чином не убезпечено перебування дітей у освітніх закладах, в час війни поновлювати навчання занадто ризиковано», — зазначають депутати.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога