Нардеп від Кривого Рогу висловив підтримку Юрію СІНЬКОВСЬКОМУ

Як повідомляє нардеп у пабліку «Слуга Народу — Юрій Корявченков — 33 округ», це — справжній бойовий офіцер, людина Честі та Гідності. Людина, для якої пекло війни почалось у 2014-му році та відданість Україні якої, не піддається жодному сумніву. Мова йде про офіцера з Кривого Рогу, на якого було здійснено інформаційну атаку

170523 12 min

З Юрієм Олександровичем Сіньковським Юрій КОРЯВЧЕНКОВ познайомився у 2019-му. Він завжди був поряд з захисниками, які пройшли Іловайськ та Дебальцеве, був підтримкою для родин безвісти зниклих та полонених.

Тісно спілкуватись нардеп та офіцер почали на початку формування територіальної оборони Кривого Рогу в 2021-му і вже тоді було зрозуміло, що Юрій СІНЬКОВСЬКИЙ без вагань готовий віддати життя за те, щоб ніколи на нашій землі не настав «русский мир».

— І сьогодні, коли мережею шириться відвертий наклеп, хочу висловити свою підтримку справжньому патріоту України! Кожен хто знає Юрія Олександровича особисто, знає й те, що ця брехня немає нічого з ним спільного. Маємо залишатись об’єднаними у боротьбі проти єдиного ворога. Цінувати внесок кожного Захисника та Захисниці, хто виборює нашу свободу та незалежність. Внесок кожного українця, хто наближає Перемогу! – йдеться у повідомленні народного депутата.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога