Нардепи вітали медиків у Криворізькому районі

Як повідомляє «Криворізька районна державна адміністрація», напередодні професійного свята – Дня медичних працівників – у Криворізькій районній військовій адміністрації вітали людей із винятковим покликанням, адже милосердя, чуйність та готовність завжди бути корисним, особливо у найважчий для країни час, і формують основні принципи професії лікаря

260723 21 min

260723 22 min

Численну когорту лікарів, медичних сестер, санітарних інструкторів, бойових медиків та фельдшерів, що зібралися у великій залі РДА, сердечними словами вітали, дякуючи, народні депутати України Юрій Корявченков, Володимир Захарченко та Олена Криворучкіна.

Щемні привітання тим, хто своєю працею наближає перемогу та щодня рятує життя українців, мережилися почесними відзнаками.

Так, за заслуги перед Українським народом грамотою Верховної Ради України були нагороджені директор КП «Криворізька Центральна районна лікарня» Валерій Яременко, старший бойовий медик 129 окремої бригади територіальної оборони РУ Сил територіальної оборони «Схід» Анастасія Кузьмінська, генеральний директор КП «Криворізький онкологічний диспансер ДОР» Сергій Беккер та інші.

Ряду медичних працівників також були вручені Грамоти народних депутатів України та наручні годинники, а також подяки Міжфракційного депутатського об’єднання «Розвиток України» Верховної Ради України.

За значний особистий внесок у забезпечення життєво важливих інтересів людини, відданість справі надання медичної допомоги, збереження здоров’я і рятування людських життів грамотами Дніпропетровської обласної ради когорту медиків відзначив заступник голови Дніпропетровської облради Андрій Соколов.

До медичних працівників звернувся начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Із вдячністю за високий професіоналізм та неймовірну віддачу при виконанні професійних обов’язків, за мужність, силу і витримку кожного лікаря і кожної лікарки, медичної сестри, парамедика, санінструктора, – усіх, хто підтримує серцебиття країни та щодня рятує життя українців як у тилу, так і на передовій, він вручив відзнаки начальника райвійськадміністрації – нагрудні знаки «За захист Криворізького району» та подяки – за звитяжну працю, за врятовані життя, за героїзм та відданість.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога