Нарешті з газом: криворіжцям з Інгулецкого району, які два роки прожили без блакитного палива в оселях, відновили його постачання

Жителі 55 будинку по вулиці Каткова, що у Інгулецькому районі, з квітня 2021 року виживали без газу. Все – через принципову позицію приватної компанії «Дніпропетровськгаз», що обслуговує район, але базується у Дніпрі та не підпорядковується місту. Справа в тому, що газовикам договір свого часу не передала НКРЕКП. Щоб захистити людей та відновити до їх квартир подачу газу, в. о. міського голови Юрій Вілкул звертався і надсилав запити і до цієї газової компанії, і до поліції, і навіть до НКРЕКП у Київ. Днями блакитне паливо таки дійшло у квартири змучених інгульчан, які через відчай навіть оголосили безстрокове голодування.

Нарешті з газом: криворіжцям з Інгулецкого району, які два роки прожили без блакитного палива в оселях, відновили його постачання

Після кількарічної перерви мешканцям будинку №55 по вулиці Каткова у Інгулецькому районі поновили газопостачання. Приватна компанія «Дніпропетровськгаз» зробила це нарешті після того, як місцеві відчайдухи оголосили голодування. Без їжі, але під системним наглядом медиків, зо десять жителів Інгульця провели більше десяти днів. Зараз люди – із газом в оселях. Посприяло цьому і втручання міської влади Кривого Рогу. Адже «Регіональна газова компанія «Дніпропетровськгаз», яка не підпорядковується ні місту, ні району та працює  із споживачами  виключно на комерційній основі, не чула місцевих навіть після того, як на бік людей стала і Феміда. При цьому виконуючий обов’язки міського голови Юрій Вілкул неодноразово звертався і надсилав запити і до приватних газовиків,  і у Київ. 

«Мешканці куди тільки не зверталися, нічого в них не виходило і вони звернулися у суд. Після довгих процедур суд задовольнив їх позов і компанія має увімкнути газ. І завдяки допомозі міста, коли вони долучилися до цього питання і в особистих розмовах з «Дніпропетровськгазом», з Дніпропетровськ НКРЕКП розмовляли, щоб людям дали газ тому, що ну як це людям не отримувати комунальні послуги. То завдяки цим процесам, керівництву міста і мешканцям, які в суд подавали і виграли його, 11 серпня 2023 року мешканцям подали газ. Тобто у шостому під’їзді по всім чотирьом стоякам», – повідомив Дмитро Коростельов, заступник голови Інгулецької райради. 

Детальніше про голодний протест жителів ми писали тут.

Джерело

Новости Кривого Рога