Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду

Прокурори прокуратури Дніпропетровської області  направили до суду матеріали щодо шістьох наркоділків. Незаконний бізнес приносив до 5 мільйонів гривень прибутку щомісячно.

За інформацією пресслужби прокуратури, розслідуванням встановлено, що мешканець м. Кривого Рогу створив злочинну організацію, що займалася виготовленням та збутом метамфетаміну та опію. До «бізнесу» він залучив п’ятьох знайомих, кожен із яких виконував функції за заздалегідь узгодженим планом.

Нарколабораторія знаходилась у Кам'янському районі. Замовлення приймали через месенджер та збували дрібними та оптовими партіями по всій території області.

Під час обшуків за місцями проживання учасників злочинної організації вилучено психотропну речовину, наркотичний засіб, спеціальне обладнання, мобільні телефони, банківські карти та гроші.

Учасників угрупування судитимуть за створення та участь у злочинній організації, виготовлення, зберігання, перевезення, збут особливо небезпечного наркотичного засобу та психотропної речовини в особливо великих розмірах (ч. ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 307 КК України).

Наразі  шестеро обвинувачених перебувають під вартою без права внесення застави. За клопотанням прокурора судом на їх нерухоме майно накладено арешт.

Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду0 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду1 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду2 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду3 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду4 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду5 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду6 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду7 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду8 Наркота на 5 мільйонів: справа щодо криворізьких наркоторговців відправлена до суду9

Джерело

Новости Кривого Рога