Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт що п’яти чоловіків, які влаштували оборудку з наркотиками з прибутком у 2 мфльйони гривень щомісячно.

Провадженя було відкрито за фактом незаконного поводження зі зброєю та незаконного придбання, зберігання з метою збуту  психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 263, ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Розслідуванням встановлено,  що учасники групи налагодили канал постачання та збут метамфетаміну на території Кам’янського. Наркотик заауповували гуртом, потім фасували та передавали клієнтам "з рук до рук". Розрахунок вівся як готівкою, так і на банківські карти.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання та автомобілях фігурантів вилучено психотропну речовину, банківські карти, мобільні телефони, флешнакопичувачі, комп’ютерну техніку, чорнові записи,  грошові кошти та зброю.

Правоохоронці затримали обвинувачених у квітні 2023 року. За клопотанням прокурора на їх нерухоме майно накладено арешт.

Тепер долю любителів наживи на залежності інших вирішуватиме суд.

Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів0 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів1 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів2 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів3 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів4 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів5 Наркота на мільйони: на Дніпропетровщині судитимуть групу наркозбувачів6

Джерело

Новости Кривого Рога