Наркотичний «город»: на Дніпропетровщині виявили та вилучили коноплі на 7 млн грн

В Кам’янському районі підозру отримали двоє людей через вирощування конопель. Вони розміщалися у парниках для овочів для «прикриття». Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

Наркотичний «город»: на Дніпропетровщині виявили та вилучили коноплі на 7 млн грн

Чоловік до задуму долучив співмешканку. Пара організувала систему поливу, доглядала за «насадженнями».  Коноплі, які вилучили правоохоронці, затягують на 7 млн гривень за цінами «чорного ринку». 

Діяння кваліфіковане за частиною 2 статті 310 ККУ. Вона передбачає  штрафи від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі до трьох років.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мешканці Дніпропетровщини погоріли на великій наркотичній схемі. 

Наркотичний «город»: на Дніпропетровщині виявили та вилучили коноплі на 7 млн грн1Наркотичний «город»: на Дніпропетровщині виявили та вилучили коноплі на 7 млн грн2Наркотичний «город»: на Дніпропетровщині виявили та вилучили коноплі на 7 млн грн3

Джерело

Новости Кривого Рога