Наталія Мудрик з Кривого Рогу сплела найбільший гердан в Україні і потрапила до «Книги рекордів»

Днями відома криворіжанка Наталія Мудрик повнила свою скарбничку новим витвором, встановивши ще один всеукраїнський рекорд. Її гердан із бісеру знову став найкращим та найбільшим. Новий рекорд нашої землячки реєстрували у реєстрі «Книги рекордів» у прямому ефірі одного з центральних телеканалів.

Наталія Мудрик з Кривого Рогу сплела найбільший гердан в Україні і потрапила до «Книги рекордів»

Пані Наталя своїми досягненнями вдуже пишається і розповідає про них з гордістю. Зокрема, на своїй сторінці в Facebook вона розповіла, як встановлювала свій рекорд.

У 2017-му році Наталія Мудрик вже потрапила до «Книги рекордів Гінесса», виготовивши найбільшу прикрасу з бісеру. Два роки майстриня планувала створити новий великий гердан: детально розробляла схему майбутнього виробу, підраховувала кількість намистинок, підбирала кольори тощо. Він вийшов восьмиколірний, має 1920 грамів ваги і понад три метри завдовжки.

Цей гердан наразі зберігається в неї вдома, а після Перемоги України пані Наталя планує передати його в київський музей. Новий свій гердан вона присвятила першій леді України Олені Зеленській, якій і подарує його також після закінчення війни.

Джерело

Новости Кривого Рога