Навічно в строю: на Донеччині загинув криворіжець Максим Петросян

Навічно в строю: на Донеччині загинув криворіжець Максим Петросян

18 липня загинув на полі бою наш земляк Петросян Максим Мхітарович 13.09.20. Сумну новину журналістам повідомила Міланка Синявська.

Максим захищав Україну у складі 2 батальйону 25 бригади десантно-штурмових військ.

Під час важких боїв у напрямку Сватова – Кремінна Максим був тяжко поранений. Поранення грудної клітини були несумісні з життям відважного Героя.

Максиму було всього 22 роки.

У Захисника залишилась мати і кохана дівчина.

Читайте також: У російсько-українській війні загинув мешканець Криворізького району Роман Качан

Поховали максима Петросяна учора 24 липня на Західному цвинатрі Кривого Рогу.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Раніше ми писали: На сьогоднішній момент відповідно до закону України про соціальний захист військовослужбовців витрати на поховання, а також допомогу в здійсненні поховання надають сім’ям загиблих військові формування в яких знаходились військовослужбовці. Додатково є законодавство, яке регулює похоронну справу, воно також передбачає безоплатне поховання військовослужбовців, які загинули під час виконання своїх обов’язків. Докладніше — у блозі адвоката Олександра Макаренка. 

Джерело

Новости Кривого Рога