«Навіки шана!»: У Кривому Розі в пам’ять про загиблих Героїв розміщуватимуть білборди з їх фотографією

Кривий Ріг пам’ятає про земляків-Героїв, які віддали найцінніше — своє життя в боротьбі з окупантом за незалежність, суверенітет і світ в Україні. Активісти ініціювали проект «Навіки шана», в рамках якого в місті будуть розміщуватися білборди з фотографіями криворіжців, які загинули в російсько-українській війні в їх День народження.

У Кривому Розі вже 3 роки діє проект «Кривий Ріг пам’ятає», в рамках якого напередодні 14 червня у всіх районах міста і на 95 кварталі біля стели з фотографіями загиблих в російсько-українській війні Героїв розміщені білборди з їхніми портретами. Цей день вибраний не випадково. Саме в ніч з 13 на 14 червня в 2014 році наше місто потрясли страшні звістки — перший загиблий в зоні АТО кріворожанін — Антон Ігнатченко, шестеро загиблих криворіжців в збитому терористами літаку ІЛ-76: Валерій Алтунин, Павло Коснар, Антон Самохін, Євген Рєзніков, Станіслав Дуб’яга і Ілля Гайдук.

Цього року ГО «Діємо разом» ініціювали новий проект — «Навіки шана», який підтримала міська влада.

-У День народження загиблих Героїв в місті ми будемо розміщувати на білбордах їх фотографії, щоб нагадати криворіжцям, що вони живі, поки ми пам’ятаємо. Вони назавжди залишаться в наших серцях, — зазначила Віра Вернигор. — Сьогодні, 6 червня, Ілля Гайдук відзначав би свій День народження, але він загинув у збитому терористами літаку ІЛ-76 14 червня 2014 року. Він назавжди залишиться в серцях криворіжців 21-річним хлопчаком.

На 95 кварталі вже розмістили білборд з фотографією Іллі Гайдука.

В ніч з 13 на 14 червня на 95 кварталі буде розміщений новий борд з фотографіями криворіжців, які загинули в ІЛ-76 5 років тому.

Всі фотографії загиблих в АТО криворіжців будуть розміщуватися тільки з дозволу родичів. Поки білборд з фотографією Героя буде розміщуватися тільки на 95 кварталі.

-Надалі, я впевнена, що районна влада підтримають наш проект і будуть розміщувати фото із загиблими Героями-криворожанами, які проживали в даному районі, — зазначила голова ГО «Діємо разом».

Новости Кривого Рога