Навіть Цар боронить Україну у складі ТРО Кривого Рогу

Як повідомляє «Криворізька окрема бригада територіальної оборони», чимало бійців Криворізької бригади територіальної оборони мають не малий бойовий досвід за плечима

230523 5 min

Хтось з нуля, з настанням воєнного стану 2022 року пішов добровільно відстоювати незалежність держави, за покликом серця, а хтось від самого АТО боронить Батьківщину.

Одним з таких відважних бійців, що б‘ється за Україну являється Ігор «Цар».
Звичайний робітник з заводу АрселорМіттал (АС-1).

«Шкода дітей, за яких варто боротись аби вони жили в мирі та спокої», — так Ігор пояснює свою мотивацію бути тут та тримати рубіж від ворожої навали.

Родом з Чапаївки 30-річний чоловік та батько 3-річного сина ввійшов до лав нашої бригади в складі механізованої роти. Один з перших хто з самого початку формував підрозділ.

Пройшов довгий шлях починаючи з 2014 року в зоні АТО в складі 17-ї бригади, побувавши на таких напрямках як Дебальцеве, Троїцьке, Попасна. Пішов добровольцем, як механік-водій БМП-2.

У складі бригади брати участь в бойових діях за Херсонщину на посаді командира відділення. Зараз вже на передовій, як головний сержант роти б‘є окупантів тримаючи вірність присязі, адже Україна — понад усе!

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога