Не човнами єдиними: на Херсонщині людей евакуюють «плаваючі» спецавтомобілі

Не човнами єдиними: на Херсонщині людей евакуюють «плаваючі» спецавтомобілі0 Не човнами єдиними: на Херсонщині людей евакуюють «плаваючі» спецавтомобілі1

Рятувальники залучили до евакуації населення Херсонщини автомобілі підвищеної прохідності «Богун». Про це повідомили на сторінці штабу Каховської ГЕС

Цей спецтранспорт оснащений усім необхідним для порятунку людей обладнанням і може безперешкодно пересуватися у воді та багнюці. Це дає змогу потрапити на ті території, на які не дістатися човном чи звичайною спецтехнікою.

Також читайте: До евакуації населення затопленої Херсонщини доєднався криворіжець Олег Леонтьєв

Фото скріншот відео ДСНС УкраїниНе човнами єдиними: на Херсонщині людей евакуюють «плаваючі» спецавтомобілі2

Снігоболотохід «Богун» — це український винахід, рятувальний автомобіль має колісну формулу 4×4. Рятувальники використовують його для порятунку людей зі снігових заметів, на сипучих ґрунтах і водних перешкодах. На даний момент, снігоболотохід Богун активно використовується українськими військовими для рятувальних, логістичних та евакуаційних робіт.

Завдяки тому, що автомобіль може плисти як човен, його задіяли в евакуації людей на Херсонщині, адже звичайних плавзасобів на всіх не вистачає. «Богун» завдяки «ГПС навігаторові» може рухатися навіть в умовах фактично нульової видимості, що дає можливість рятувати людей навіть вночі.

Не човнами єдиними: на Херсонщині людей евакуюють «плаваючі» спецавтомобілі3   

Раніше ми писали Благодійний хостел “24” у Кривому Розі готовий прийняти евакуйованих із Херсонщини: контакти. У хостелі надають можливість приготувати їжу, прийняти душ, випрати речі та розважити дітей. У разі потреби евакуйованим особам нададуть їжу та гігієнічні засоби першої необхідності.

 

Джерело

Новости Кривого Рога