Не втратили жодного свого бійця у пеклі Донбасу: колишній лікар-нарколог за службу у лавах Криворізької бригади ТрО отримав «Срібний хрест»

До війни життя кожного з нас було інакшим. окупантська навала у мить змусила українців та українок відкласти свою роботу у тимчасове забуття і стати на захист землі від безжальних фанатів триколору. Так сталося з Володимиром, який колись очолював відділення невідкладної наркології, був обласним спеціалістом з наркології департаменту охорони здоров’я. Зараз він виконує обов’язки у якості начальника медичної служби 3-го батальйону Криворізької бригади територіальної оборони. Його історію опублікували на офіційний сторінці КБ ТрО.

Не втратили жодного свого бійця у пеклі Донбасу: колишній лікар-нарколог за службу у лавах Криворізької бригади ТрО отримав «Срібний хрест»

Володимир долучився до лав військових у 2014 році. Нинішній етап збройного протистояння виявився складнішим. З початком повномасштабного вторгнення він та родина навіть опинилися в окупації. 

«Близьким вдалося евакуюватися. А я вже виїхав у квітні. Особливих небезпек не було, хоча довелось проїхати з пів сотні блокпостів. Прибувши до Кривого Рогу, сам прийшов до військкомату і був призваний по мобілізації. Починав з посади бойового медика взводу, потім старшим бойовим медиком роти, згодом виконував обов’язки начальника медслужби. Нещодавно присвоєно звання — молодший лейтенант та зараз вже виконую обов’язки начальника медичної служби батальйону. Як кажуть, пройшов шлях від солдата до офіцера». – каже захисник. 

У квітні 2023 року на його долю та побратимів випало виконання бойових завдань у Шаховому лісі на Донецькому напрямку. Там проводилася організація евакуаційних заходів. Період Володимир характеризує як тяжкий. Медичній службі доводилося працювати цілодобово. Жоден боєць не був втрачений під час порятунку. Усі опинилися у стабілізаційних пунктах. Не менш кровопролитним видався Авдіївський відтинок. 

«Був випадок, коли під авіаційний наліт потрапив розрахунок мінометної батареї. Усім своєчасно надали допомогу та вивезли до стабілізаційного пункту. Один зовсім молодий боєць перебував у дуже тяжкому стані, але бойові медики його врятували, зараз він живий», — говорить Володимир.

За проявлену мужність Верховний Головнокомандувач видав наказ про нагородження Володимира «Срібним хрестом». Це відзнака, яка дається за розбудову і розвиток ЗСУ, успішне виконання поставлених задач.

Джерело

Новости Кривого Рога