Небезпечна спека: надзвичайники попереджають про високу температуру і вітер

Небезпечна спека: надзвичайники попереджають про високу температуру і вітер0

Криворіжців закликають дотримуватися правил пожежної безпеки. 17-18 червня у місті очікується висока пожежна небезпека (4-й клас). Про це повідомили у пресовій службі головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Читайте також: у Кривому Розі вночі згоріли п’ять автомобілів

На території Дніпропетровщини та у Криворізькому районі очікується значне підвищення температури повітря до 31°С. Небезпеку становить північно-східний вітер зі швидкістю 5-10 м/с.

Криворіжців закликають дотримуватись правил пожежної безпеки: не випалювати суху рослинність та її залишки, бо це шкідливо, неекологічно і незаконно. Торф’яні та лісові пожежі можуть заподіяти неабиякої шкоди довкіллю, інфраструктурі та здоров’ю людей.

Кожна така пожежа – це забруднення повітря і ґрунту, вбивство тварин, птахів і комах, а також шкода здоров’ю людини. Адже разом із димом у повітря та легені людини, потрапляють важкі метали, діоксини та найрізноманітніші канцерогенні сполуки.

Мешканців міста телефонувати на «101» та «102», коли бачать такі горіння та паліїв.

Нагадаємо, що на час воєнного стану спалювання сухостою можуть прирівнювати до диверсій. Це передбачає кримінальну відповідальність. За самовільне спалювання сухої трави та інших рослинних залишків, громадянам загрожує штраф, розміром від 3 060 до 6 120 грн.

Раніше ми писали: пожежа, яка забрала життя жінки: у Центрально-Міському районі вогонь охопив квартиру у п’ятиповерхівці. Потрапивши до квартири, рятувальники виявили непритомну жінку та винесли її на свіже повітря.

Джерело

Новости Кривого Рога