Неподалік Кривого Рогу масштабна пожежа в гаражі знищила розміщену там техніку

Ввечері 1 червня Криворізькі рятувальники боролися із пожежею, яка спалахнула у селищі Явдотівка. Полум’я спалахнуло у гаражі та до моменту приїзду вогнеборців значно понищило розміщений там транспорт. Про це та про результати боротьби із пожежею повідомляє Головне управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

Неподалік Кривого Рогу масштабна пожежа в гаражі знищила розміщену там техніку

Надвечір 1 червня у селищі Явдотівка, що на захід від житлового масиву Інгулець спалахнув гараж на території одного із приватних домоволодінь на вулиці Степова. Вогонь помітили очевидці та о 20:19 повідомили про нього на екстрену лінію «101». 

За викликом виїхало одразу два підрозділи рятувальників – із Кривого Рогу та селища міського типу Широке. Загалом – 10 вогнеборців на двох пожежних машинах. Спільними зусиллями вони приступили до ліквідації полум’я. Уже о 20:48 його вдалося локалізувати, а ще через 5 хвилин – повністю приборкати. 

Тим не менш, до моменту ліквідації вогонь встиг поширитися на велику площу – 21 квадратний метр. Як наслідок – значно пошкоджені дах споруди, мототрактор «Булат» та мотоцикл «Мустанг», які саме знаходилося всередині гаражу. Людей же в момент пожежі в будівлі не було, відповідно, обійшлося без постраждалих. Причини займання наразі встановлюють фахівці.

Неподалік Кривого Рогу масштабна пожежа в гаражі знищила розміщену там техніку1

Неподалік Кривого Рогу масштабна пожежа в гаражі знищила розміщену там техніку2

Джерело

Новости Кривого Рога