Неподалік Кривого Рогу рятувальники боролися із масштабною пожежею в закинутому будинку

29 травня криворізькі службовці ДСНС боролися з вогнем у селищі Мусіївка, що розташоване на західних околицях Кривого Рогу, неподалік від мікрорайону Всебратське-2. Полум’я охопило одноповерхову будівлю та швидко поширилося на значну площу. Про це, та про результати рятувальної операції повідомляє Головне управління ДСНС Дніпропетровщини.

Неподалік Кривого Рогу рятувальники боролися із масштабною пожежею в закинутому будинку

Пізно ввечері 29 травня у селі Мусіївка Лозуватської ОТГ спалахнув одноповерховий будинок на вулиці Суворова. Вогонь помітили очевидці, та о 22:35 повідомили про нього на екстрену лінію «101». На місце одразу вирушили п’ятеро криворізьких вогнеборців на пожежній машині. 

До моменту їх приїзду полум’я охопило дах будівлі та поширилося на значну площу. Рятувальники приступили до ліквідації пожежі. Локалізувати її вдалося о 23:45, а повністю приборкати – лише о 00:35. 

Найбільше від вогню постраждав дах на площі майже 80 квадратних метрів. Він майже повністю обвалився. На момент пожежі будинок уже певний час не експлуатувався, й, відповідно, обійшлося без жертв та постраждалих. Причину займання наразі встановлюють фахівці. 

Нагадаємо, нещодавно Криворізькі рятувальники проборкували пожежу, яка спалахнула на кухні одного із приватних домоволодінь міста.

Неподалік Кривого Рогу рятувальники боролися із масштабною пожежею в закинутому будинку1

Неподалік Кривого Рогу рятувальники боролися із масштабною пожежею в закинутому будинку2

Неподалік Кривого Рогу рятувальники боролися із масштабною пожежею в закинутому будинку3

Джерело

Новости Кривого Рога