Неподалік від Кривого Рогу чоловік зарубав собаку, якого, ризикуючи життям, волонтери щойно вивезли з-під обстрілів

16 червня мережу сколихнула шокуюча історія про чоловіка, що зарубав на смерть собаку, якого тільки за день до того евакуювали з-під обстрілів. Подія трапилася в Апостоловому, чотирилапого прихистила у себе волонтерка Наталія. Вона і повідомила про криваву розправу над тваринкою, яку вчинив її сусід. Жінка за допомогою юристів намагатиметься притягнути живодера до відповідальності.

Неподалік від Кривого Рогу чоловік зарубав собаку, якого, ризикуючи життям, волонтери щойно вивезли з-під обстрілів

15 червня, ризикуючи своїм життям, парамедики вивезли із зони бойових дій собак, які потерпали, живучи під обстрілами. Тваринок зголосилася прийняти в себе волонтерка та зоозахисниця із Апостолового Наталя. 

16 червня, жінка була змушена поїхати у справах. На території її домоволодіння перебувала людина, яка будувала вольєр для врятованого собаки. Раптом, о 14:20 вона почула ряд тупих ударів та пронизливе скавуління собаки. 

Виявилося, що контужений песик, який тільки-но приходив до тями, перестрибнув через паркан до сусіда. Той, схопившись за сокиру, не залишив тваринці жодних шансів на життя. 

Зі слів пані Наталі, про свою ненависть до тварин її сусід заявляв давно та попереджав, що вбиватиме їх, адже йому не подобалося те, що вони живуть поруч. 

Волонтерка оголосила пошук юристів, які допомогли б їй добитися справедливого покарання для сусіда. Підключилися зоозахисні організації нашого міста. Наразі відомо, що в інциденті розбирається поліція.

Неподалік від Кривого Рогу чоловік зарубав собаку, якого, ризикуючи життям, волонтери щойно вивезли з-під обстрілів1

Джерело

Новости Кривого Рога