«Нестандартний пацієнт»: у Кривому Розі затримали чоловіка, який вночі вліз до приміщення амбулаторії

30 травня стало відомо про затримання правоохоронцями чоловіка, за проникнення на територію охоронюваного об’єкту у Тернівському районі. Зловмисник пробрався до будівлі амбулаторії, де його затримали правоохоронці Криворізького міського відділу поліції охорони.

«Нестандартний пацієнт»: у Кривому Розі затримали чоловіка, який вночі вліз до приміщення амбулаторії

Вночі чергові поліції охорони несли службу за головним пультом центрального спостереження. Аж раптом надійшло термінове повідомлення – на одному із охоронюваних об’єктів, в амбулаторії у Тернівському районі, спрацювала сигналізація. 

Правоохоронці прибули на місце уже за лічені хвилили. Ще менше часу їм знадобилося, аби виявити всередині будівлі незваного гостя, якраз неподалік від розбитого вікна на першому поверсі. Очевидно саме так чоловік всередину будівлі і потрапив.

Після появи поліцейських зловмисник почав вести себе агресивно, а надодачу мав ознаки наркотичного сп’яніння. Довго дебоширити йому все ж не довелося – служителі закону затримали нічного «пацієнта» амбулаторії. Ним виявився 28-річний місцевий житель.

Наразі слідчі встановлюють усі обставини незаконного проникнення та мотиви чоловіка. За результатами чого йому повідомлять про відповідальність. 

Нагадаємо, 29 травня Криворізькі правоохоронці затримали педофіла, який чіплявся до 9-річної дівчинки прямо на сходах її під’їзду.

«Нестандартний пацієнт»: у Кривому Розі затримали чоловіка, який вночі вліз до приміщення амбулаторії1

Джерело

Новости Кривого Рога