Ні дров, ні грошей: у Кривому Розі судили «інтернет-лісничого», який видурив передоплату у довірливої жінки

1 травня Довгинцівський районний суд виніс вирок криворіжцю за шахрайство. Згідно із матеріалами справи, той у пошуках легкої наживи, розмістив у інтернеті оголошення про продаж дров, а коли на нього відгукнулася жінка – разом із передоплатою зник. Про це стало відомо із Єдиного державного реєстру судових рішень.

Ні дров, ні грошей: у Кривому Розі судили «інтернет-лісничого», який видурив передоплату у довірливої жінки

У вересні 2022 року, в передчутті надважкої зими, розуміючи серед населення великий попит на дрова, житель Кривого Рогу вирішив підзаробити шахрайським способом. Для цього він розмістив соцмережі оголошення про продаж дров твердих порід дерева, зокрема дуба, ясеня, акації, грабу та буку.

На оголошення відгукнулася жінка, яка зателефонувала за вказаним номером. Під час розмови той «погодився» на поставку певної кількості дров, але зажадав від довірливої жертви передоплати частини їх вартості у розмірі 3900 гривень на власну картку «ПриватБанку».

Нічого не підозрюючи, жінка відправила вказану суму, але залишилася і без дров, і без грошей: чоловік використав отримані таким чином кошти на власний розсуд та просто зник. Потерпіла повідомила про те, що стала жертвою шахрайства до поліції.

Розшукувати чоловіка довго не довелося – вказана ним банківська картка була зареєстрована на його ім’я. Його дії кваліфікували за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство. Суд призначив покарання у вигляді 200 годин громадських робіт горе-підприємцю. 

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі судили мотоцикліста, небезпечна їзда якого призвела до смерті жінки. https://one.kr.ua/news/47128

Джерело

Новости Кривого Рога