Нічна пожежа у Кривому Розі забрала життя літньої жінки

В ніч на 10 травня Криворізькі рятувальники боролися із пожежею, яка спалахнула на території приватного домоволодіння у Центрально-Міському районі. Всередині приміщення, яке охопило полум’я, вогнеборці натрапили на тіло загиблої 70-річної жінки. Про інцидент повідомляє Головне управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

Нічна пожежа у Кривому Розі забрала життя літньої жінки

В ніч на 10 травня у приватному секторі Центрально-Міського району спалахнула пожежа. Загорілася літня кухня на території одного із домоволодінь на вулиці Балхаській. Вогонь помітили очевидці та о 02:30 та повідомили про нього рятувальникам.

За викликом одразу виїхали 13 вогнеборців на двох пожежних машинах та приступили до гасіння пожежі. Локалізувати її вдалося о 3:00, а ліквідувати повністю – лише о 3:50. Загальна площа, охоплена вогнем, була доволі велика – 30 квадратних метрів.

Під час ліквідації пожежі всередині приміщення кухні вогнеборці натрапили на тіло 70-річної містянки. Жінка сильно обгоріла й не подавала жодних ознак життя. Крім людських жертв, вогонь знищив домашнє майно та дах будівлі. Наразі причина його виникнення встановлюється.

Нагадаємо, нещодавно у Покровському районі загорівся гуртожик. Рятувальникам доводилося діставати людей із задимленого будинку а всередині також натрапили на тіло літньої жінки.

Нічна пожежа у Кривому Розі забрала життя літньої жінки1

Нічна пожежа у Кривому Розі забрала життя літньої жінки2

Джерело

Новости Кривого Рога