Нова воєнна марка від «Укрпошти»: інтрига та продаж вже сьогодні

Придбати нову марку «Винищувачі зла», присвячену бойовим літакам F-16, можна буде від п’ятниці, 4 серпня.

У четвер, 3 серпня, керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський оголосив, що нова марка "Винищувачі зла" надійде у продаж уже завтра.

Про це він повідомив у короткому відео в своєму Telegram-каналі.

На опублікованих кадрах директор українського поштового оператора тримає тертку із зображенням винищувачів F-16, а на столі перед ним лежить перець чилі. В іншій же руці Смілянський тримає склянку з якимось коктейлем.

"Вже завтра запускаємо нову марку. Розповімо і про F-16, і про тематичний коктейль, і про тертку", – написав Смілянський.

Раніше в "Укрпошті" оголосили передзамовлення нової марки "Винищувачі зла", яку випускають на честь бойових літаків-винищувачів F-16. 

"Автор поштового випуску “Винищувачі зла” Максим Паленко на малюнку метафорично зобразив, як українська армія нищить московський Кремль – символ “Імперії зла”, перетираючи його на винищувальній тертушці. На конверті лицар у шоломі-тризубі уособлює благородність, силу та честь українського воїнства, яке боронить рідну землю", — йдеться у повідомленні "Укрпошти”.

У комплекті цього випуску — марковий аркуш, художній конверт і листівка. Вартість 172 грн, а тираж 600 тисяч примірників. 16 грн з кожної поштової марки піде на благодійний донат для поповнення колекції безпілотників в Збройні сили України.  

Нагадаємо, легендарна поштова марка "Русскій воєнний корабль, іді…!" отримала найвищу нагороду міжнародної філателістичної мистецької премії "Азіаго" в Італії – гран-прі або ж "філателістичний Оскар".

Нова воєнна марка від Нова воєнна марка від

Джерело

Новости Кривого Рога