Нові призначення: на «АрселорМіттал Кривий Ріг» призначили очільницю департаменту охорони навколишнього середовища

Людмила Руднєва призначена на посаду директорки департаменту охорони навколишнього середовища «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це повідомили у пресовій службі промислової компанії. 

Повідомляється, що на цій посаді Людмила відповідатиме за реалізацію екологічної стратегії компанії, координацію природоохоронної діяльності підприємства та взаємодію з еко-спільнотою. Людмила Руднєва підпорядковуватиметься директору департаменту з охорони праці, промислової безпеки та екології «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жанбеку Єсмаханову.

Читайте також: на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» будують нове хвостосховище.

 Ольга Семків, яка раніше обіймала цю посаду, буде продовжувати свою діяльність як директорка проекту зі сталого розвитку «АрселорМіттал Кривий Ріг» та підпорядковуватиметься генеральному директору Мауро Лонгобардо. Ольга Семків відповідатиме за координацію виконання підприємством європейських вимог у сфері сталого розвитку, в тому числі за формування та реалізацію ESG стратегії (Environmental, Social, Governance), взаємодію із зацікавленими сторонами, організацію та функціонування механізму моніторингу та ESG звітності.

 Нові призначення: на До призначення на нову посаду Людмила Руднєва працювала начальником управління з нормативно-правового забезпечення в департаменті з охорони праці та промислової безпеки «АрселорМіттал Кривий Ріг». Вона відповідала за здійснення оцінки впливу на довкілля для об’єктів нового будівництва та реконструкції. В цілому, Людмила понад 17 років працює у сфері охорони навколишнього середовища, зокрема, як головний інженер з охорони навколишнього середовища в компанії HeidelbergCement Ukraine, начальник відділу екології Дніпровського металургійного заводу. Вона  активно сприяла реалізації проектів спрямованих на зменшення впливу на навколишнє середовище та скорочення викидів парникових газів у рамках Кіотського протоколу, розбудовувала систему екологічного менеджменту.

 У 2001 році Людмила Руднєва закінчила Криворізький технічний університет з дипломом інженера-еколога за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Читайте також: Водії автомобілів-тягачів АрселорМіттал розповіли, як вони брали участь у створенні оборонних укріплень навколо Кривого Рогу, у Дніпропетровській та Херсонській областях. Щоб не допустити просування окупантів на місто, на позиції українських військовослужбовців звозили бетонні блоки, ковші, протитанкові їжаки та піввагони.

Джерело

Новости Кривого Рога