О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів

З 5 червня на базі криворізьких закладів загальної середньої освіти розпочали свою роботу 76 пришкільних дитячих таборів.  Дитячі простори, задля безпеки дітей, відкриті у закладах освіти, які мають укриття. Заплановано проведення змістовних, цікавих конкурсів, акцій, вікторин, фестивалів, флешмобів, квестів, а також спортивних заходів. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів робочу нараду з питання організації відпочинку та дитячого дозвілля на літніх майданчиках у Металургійному районі. 

 

Робота таборів організована у дві зміни у будні дні: зранку з 9.00 до 12.00, а в другій половині дня з 15.00 до 18.00. Перша половина дня присвячена навчальним, розважальним заняттям у різних  гуртках, а друга половина — спортивному напрямку. Прийом дітей відбувається за попередньо наданими заявами батьків. Робота літніх майданчиків спланована до 12 серпня.

«Ми робимо все, щоб війна не забирала у дітей нормального дитинства. Безумовно, виїхати кудись на відпочинок сьогодні можуть не всі. Тому й було вирішено організувати роботу таких літніх дитячих майданчиків у нашому місті. Їх вже відвідують 3 тисячі дітей. Звичайно, перш за все дбаємо про безпеку дітей і простори відпочинку відкриті лише там, де створені відповідні умови. Тому, звертаюся до всіх батьків – ми можемо створювати додаткові загони. Будь ласка, якщо є бажаючі, можете звертатися до своїх шкіл! Все безкоштовно. Ми прагнемо зробити так, аби наші діти попри війну жили повноцінним життям, мали можливість спілкуватися з однолітками після тривалого онлайн навчання, розвивати свої здібності, отримали позитивні емоції від проведеного дозвілля, навіть у такий непростий для всіх нас час», — зазначив О. Вілкул.

7 червня відбулось відкриття дитячих майданчиків літнього дозвілля на базі гімназії №26 – «Дивосвіт» та ліцею №4 — «Happy Land», які відвідує близько 200 хлопців та дівчат. А саме — школярі 1-8 класів. У цей день діти мали можливість пройти квест «Дива навколо нас». Учні 1-3 класів взяли участь у спортивних змаганнях «Ліга незламних». Під час квесту юні криворіжці стали учасниками розважальних, пізнавальних, наукових та спортивних локацій: «Український співограй», «Єднаємо країну», «Переможна хвиля», «Діємо разом», «Ну, що б, здавалося, слова..», «Екобум», «На варті істини», «Ми і світ природи», «Вивчай локально, спілкуйся глобально!», «Музичний бум», «Палітра літа».

Для здобувачів освіти дитячого майданчика «Дивосвіт» (гімназія №26) хлопці та дівчата можуть взяти участь у спортивних, інтелектуальних іграх, майстер-класах, туристично-краєзнавчому, авіамодельному, екологічному, музичному та інших гуртках. Передбачені екскурсії по місту та цікаві зустрічі з представниками поліції та психологами. Окрім того, у закладі функціонує тимчасове укриття відповідного рівня. Навіть в умовах перебування в  укритті  діти можуть переглянути відео та поспівати в караоке.

Юлія Федорук, організатор дозвілевого майданчику сказала: «Наш  майданчик працює з 6 червня по 23 червня. У нас організовані  загони з  1 по 6 класи, до їх складу входять учні  гімназії №26 та ліцею №4. Протягом цього часу  для дітей  розроблено  багато заходів творчого спрямування, інтелектуальні, спортивні конкурси. Ми будемо виходити на екскурсії в парк,  проводити  туристичні змагання, відвідаємо  з хлопцями та дівчатами кінотеатри.  Дуже насичена програма для того,  щоб малеча відпочила та набралася сил».  

Відвідувачка майданчику, учениця гімназії №26 Олександра поділилася враженнями: «Такі табори відпочинку дуже потрібні! Адже багато наших однолітків сидять вдома в гаджетах, а тут вони зможуть поспілкуватися з однокласниками, отримати нові, позитивні емоції.  Літні майданчики — це круто!».

О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів0 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів1 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів2 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів3 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів4 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів5 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів6 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів7 О. Вілкул: Дбаємо про те, аби юні криворіжці жили нормальним життям, навіть у цей складний час.  Задля корисного літнього відпочинку дітей у Кривому Розі запрацювало 76  пришкільних дитячих таборів8

Джерело

Новости Кривого Рога