О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов’язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто

У Кривому Розі 8 травня — у День пам’яті поклали квіти до пам’ятників героям у Меморіальному комплексі, запалили факели Пам’яті, а у Георгіївській дзвіниці, на честь загиблих українських воїнів, криворіжці запалили свічки Пам’яті.

Участь в урочистостях взяв голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, в.о. міського голови Юрій Вілкул, ветерани, військовослужбовці та їхні рідні, представники громадських організацій.

«День Перемоги над нацизмом – велике свято нашого народу. Наші діди, прадіди перемогли нацизм, а ми переможемо рашизм. Подвиг наших ветеранів, їх безмежна любов до рідної  землі  дають сили нам у боротьбі з ворогом, який так прагнув відібрати нашу волю та незалежність!

Сьогодні зранку ми вже поклали квіти до братської могили у парку ім. Савицького в Інгулецькому районі, з якого вже багато років традиційно починаємо відзначати перемогу, віддали шану полеглим героям, похованим у братській могилі  у Центрально-Міському районі. Протягом дня  урочисті покладення квітів  до  меморіалів  та братських могил відбудуться у кожному районі.  Ми пам’ятаємо  та шануємо  дорогих ветеранів Другої світової війни  та  схиляємо голови перед  подвигом наших  воїнів, які  вже у XXI столітті мужньо, без вагань, стали на захист України!   Кривий Ріг з перших днів війни об’єднався та працює на Перемогу. І ми обов’язково переможемо! Відбудуємо та відновимо зруйноване і продовжимо розвивати державу та рідне місто!», — підкреслив Олександр Вілкул.

У Кривому Розі проживає близько 2,5 тис. ветеранів Другої світової війни, у тому числі, 18 — безпосередніх учасників бойових Другої світової війни. Турбота про них – один із пріоритетів в роботі міської влади. Підтримка ветеранів Другої світової війни, а також всіх учасників бойових дій – важлива складова комплексної муніципальної Програми соціального захисту жителів. Попри воєнний стан, збережені всі соціальні виплати та адресні допомоги ветеранам. Серед яких: виплати до пам’ятних дат, допомога на проведення капітального ремонту житла, продуктові набори від Ради оборони міста.

У рамках муніципальної  програми соціальної підтримки  до Дня визволення Кривого Рогу та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани отримали одноразову матеріальну допомогу від міста на суму 681 тис. грн. Фронтовики — по 5 тис грн,  ветерани Другої світової війни  – 3 тис грн.

Крім того, усі ветерани з початку року отримали продуктові набори та додатково така підтримка  надана їм до 8-9 травня, також продуктові набори від Ради оборони отримали і в’язні концтаборів

Також, у місті напередодні 8 та 9 травня традиційно пройшла акція «Ветеранське подвір’я». В рамках якої молодь, працівники районних терцентрів відвідали ветеранів та допомагають у наведенні ладу на їх присадибних ділянках. Цьогоріч, впорядковано 39 ветеранських подвір’їв.

О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто0 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто1 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто2 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто3 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто4 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто5 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто6 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто7 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто8 О. Вілкул: Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто9

Джерело

Новости Кривого Рога