О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»

З 14 жовтня по 29 травня за ініціативи «Першого міського телеканалу. Кривий Ріг», міського Департаменту освіти і науки та за підтримки Ради оборони в місті тривав проєкт-конкурс «Шкільний батл». Мета конкурсу спрямована на те, аби талановиті педагоги разом з учнями, батьками підготували спільний виступ — патріотичний танець або пісню. 31 травня у театрі ім. Т.Г. Шевченка оголосили підсумки конкурсу та нагородили 14 креативних та талановитих шкільних команд. Голова Рада оборони міста Олександр Вілкул привітав учасників та переможців.

«Щоденно ми, українці, доводимо, що є сильною та єдиною нацією. Адже, незважаючи на воєнний стан, життя у Кривому Розі триває. Ми працюємо на нашу спільну Перемогу, аби мати мирне майбутнє, де наші діти зростатимуть вільними, освіченими та талановитими. Тому робимо усе можливе, щоб наша молодь продовжувала вдосконалювати свої здібності. Навіть під час війни, наш культурний фронт потужно працює — у місті працюють театри, музичні та мистецькі школи, Палаци культури. Адже мистецтво, творчість – це те, що нас надихає і дає розуміння того, за що ми воюємо. Конкурс «Шкільний батл» — це приклад того як ми зберігаємо нашу українську культуру та виховуємо патріотизм у наших дітей. Приємно, як учні з педагогами творчо поставились до конкурсу, об’єдналися та показали чудовий результат. Усі учасники конкурсу, всі команди – це креатив, творчість та натхнення! Насправді – переможці всі! Сподіваємось, що з наступного навчального року наші заклади освіти будуть працювати у офлайн-режимі та таких конкурсів, інших заходів буде ще більше. Разом – до Перемоги! Все буде Україна!», — підкреслив О. Вілкул.

Творчий проєкт «Шкільний батл» тривав 7 місяців й проходив у декілька етапів. Аби стати учасником конкурсу, команда закладів середньої освіти мала підготувати та відзняти свій виступ, який оцінювало професійне журі. Учасниками проєкту-конкурсу «Шкільний батл» стали 29 творчих колективів та солістів із 27 закладів загальної середньої освіти. Конкурсанти змагалися у двох номінаціях «Вокал» та «Хореографія». У наступний етап пройшло 14, по 2 заклади з кожного району Кривого Рогу. «Перший міський телеканал. Кривий Ріг» на базі театру ім. Т.Г. Шевченка провів професійну зйомку кожного номеру з обраних. Так, криворіжці мали змогу переглянути трансляцію відео у ефірі телеканалу або соцмережах. Протягом квітня-травня глядачі голосували за найкращий на їх думку виступ. За результатами голосування, у фінал вийшло 8 закладів освіти.

Переможцями «Шкільного батлу», за голосуванням, стали – 3 навчальні заклади. Перше місце посіла Криворізька гімназія №87. ІІ місце — Криворізька загальноосвітня школа №120 та ІІІ місце — Криворізький ліцей №35 «Імпульс». Окрім того, «Приз глядацьких симпатій» отримала команда Криворізької гімназії №58 та «Приз телеканалу Перший міський» — Криворізька гімназія №37. Від Департаменту освіти і науки заохочувальні подарунки отримали 4 творчі команди —  загальноосвітня школа №61, гімназії — №13, №126 та №16. Також грамотами за активну участь у батлі нагороджені учасники ліцею №95, гімназій №112, №90 та №124, загальноосвітньої школи №12.

Команда Криворізького ліцею №35 «Імпульс» поділилась своїми враженнями: «Дуже приємно було взяти участь й спробувати свої сили у такому конкурсі. Ми об’єдналися заради  кращого результату, як зараз об’єднуються усі українці заради Перемоги! Ми віримо у силу нашої країни, ЗСУ та присвячуємо нашу творчість нашим захисникам!»

О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»0 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»1 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»2 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»3 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»4 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»5 О. Вілкул: Попри війну, місто створює умови для творчого розвитку юних криворіжців, які доводять що  Кривий Ріг – місто креативних та творчих людей. У Кривому Розі успішно фінішував проєкт-конкурс «Шкільний батл»6

Джерело

Новости Кривого Рога