О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста

Завдяки нашим захисникам, мужнім Збройним силам України місто має змогу проводити спортивні змагання та збільшувати їх кількість. Так, за 5 місяців цього року було проведено вже 71 змагання, з яких міського – 56, обласного – 9 та всеукраїнського рівня – 6 змагань. В яких взяли участь понад 4 тисячі спортсменів міста.

1 червня у Кривому Розі на базі ДЮСШ №10 відбувся відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики серед молодших школярів присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Олександр Вілкул, голова ради оборони міста привітав учасників змагань.

Кривий Ріг має належну спортивну базу для проведення змагань, як міського так і всеукраїнського рівнів — у місті було збережено всі 10 ДЮСШ. А в умовах воєнного стану, завдяки тому, що міська влада подбала про організацію всіх безпекових заходів, місто стало майданчиком для проведення представницьких турнірів та чемпіонатів.

Відкриваючи чемпіонат міста з художньої гімнастики серед молодших школярів. Олександр Вілкул, голова ради оборони зазначив: 

«Звісно, війна змінила наше життя. Змінилися всі ми, але не опустили руки. У Кривому Розі триває спортивне життя. В безпекових умовах, які створило місто,  працюють та проводять змагання вихованці 10-ти комунальних ДЮСШ. В них тренуються в режимі офлайн більше 3,5 тисяч юних спортсменів. Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях. Хочу відзначити, що ми прийняли вірне рішення щодо відновлення освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в очному режимі, адже фізичне здоров’я підростаючого покоління набуває дуже важливого значення. Вітчизняна школа художньої гімнастики є однією з кращих у світі. Тому, я переконаний, що ці юні грації неодмінно зроблять свій вклад у золоту скарбничку спортивних здобутків нашого міста, області, держави, а Гімн України неодноразово звучатиме на їхню честь на найбільш престижних європейських та світових змаганнях. Сьогодні, в цій залі, 85 криворізьких гімнасток покажуть свої вміння, красу та гімнастичні трюки. Бажаю всім вдалих виступів та перемог!».

Художня гімнастика – красивий, естетичний і елегантний вид спорту. У Кривому Розі нею займається понад 300 дівчат в 3 дитячо-юнацьких спортивних школах №5,8,10. 

«Для нас сьогоднішні змагання — це подальший розвиток у спорті. Деякі наші вихованці виступають вперше і для них це дуже важливо. Загалом, кожна з учасниць для виконання вправ обрала певний предмет або булаву, стрічку, обруч, скакалку. Ми сподіваємось та очікуємо на найкращий результат наших дівчаток. Кожен новий старт – це наша маленька перемога й віра у велику Перемогу нашої країни!» — сказала Світлана Алєксєєва, тренер з художньої гімнастики ДЮСШ №10.

За результатами змагань найбільшу кількість золотих нагород здобули гімнастки ДЮСШ № 10 — 17 переможців,  другі — ДЮСШ 8 — 9 золотих медалей й треті — .ДЮСШ 5 — 2 переможця.

З початку року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 1 майстра спорту України міжнародного класу, 7 майстрів спорту України, 55 кандидатів у майстри спорту України, 49 спортсменів Ι-го розряду, понад 600 спортсменів масових розрядів.

О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста0 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста1 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста2 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста3 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста4 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста5 О. Вілкул: Рада оборони міста робить усе можливе, щоб юні криворіжці, навіть в умовах воєнного часу, могли займатися спортом та виступати на змаганнях – сьогодні 85 юних гімнасток продемонстрували свою майстерність на Чемпіонаті міста6

Джерело

Новости Кривого Рога