О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання — у місті пройшли «наукові зустрічі» для педагогів

За ініціативи Департаменту освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників разом із Криворізьким державним педагогічним університетом у Кривому Розі пройшли наукові зустрічі для освітян «Наука об’єднує».

Майже 500 криворізьких педагогів, а це: заступники директорів, учителі, практичні психологи та соціальні педагоги, логопеди, керівники гуртків криворізьких шкіл та закладів позашкільної освіти взяли участь у роботі наукових лабораторій на базі педагогічного університету. Кожен учасник заходу мав змогу відвідати 2 наукові лабораторії. Взяв участь у наукових локаціях та поспілкувався з педагогами голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

«Зараз у місті триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня. Робота дуже велика – плануємо відкрити понад 100 шкіл. У центрі уваги – дотримання всіх правил безпеки та підготовка укриттів. Сьогодні вкрай важливо формувати у школярів уміння та знання, необхідні для успішної самореалізації у різних сферах діяльності. Тому, міська влада робить все від неї залежне, щоб  підняти рівень викладання у школах, щоб діти отримували якісніші знання. У тому числі, пов'язуємо дві ланки — школи та вищі навчальні заклади. Наприклад, заняття  учнів з фізики, хімії, біології, астрономії, робототехніки та інших предметів будуть проходити в лабораторіях вишів, а викладачі вищих навчальних закладів у школах викладатимуть профільні предмети. Я відвідав локації, поспілкувався з педагогами і переконався, що нашим дітям дуже пощастило. Криворізькі освітяни – найкращі!», — сказав О. Вілкул.

Також, місто продовжує активно співпрацювати з провідними містами Німеччини, Фінляндії, Південної Кореї, Польщі, Франції. Зокрема, це стосується розвитку освіти, створення комфортних умов для криворізької молоді для отримання якісних знань, а відповідно, і упевненості у власному майбутньому.

Викладачі Криворізького державного педагогічного університету підготували для освітян 34 цікаві локації на різну тематику. Серед яких:, практичні кейси з геометричного конструювання, логопедичні студії, секрети ефективного навчання основ програмування онлайн, роль гаджетів у реалізації природничо-дослідницької діяльності майбутніх вчителів початкової школи, лайфхаки завзятого туриста, тощо.

Оксана Мельник, заступниця директора з навчально-виховної роботи Криворізького ліцею №71 зазначила: «Світ дуже швидко розвивається, тож освітня система дає нам більший простір для креативності та експериментування. Ми, як педагоги, продовжуємо кожного дня вчитись новому разом з нашими учнями. І «наукові зустрічі» – це саме про розвиток педагогів! Дуже вдячні міському керівництву, Раді оборони, що навіть у воєнний час, відбулась організація цього заходу. На таких заходах  ми не лише спілкуємося з колегами, але й маємо можливість поділитися якимись «інсайтами» у галузі освіти. Дуже цікаво побувати на кожній з локацій та удосконалити методику організації наукової діяльності в межах певної дисципліни».

О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли О. Вілкул: Триває підготовка до виходу шкіл на очне навчання з 1 вересня, а освітяни Кривого Рогу  вдосконалюють свої знання - у місті пройшли

Джерело

Новости Кривого Рога