О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти

До Міжнародного дня захисту дітей у Кривому Розі створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства».

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей — 1 червня в парку «Саксаганському» відбувся міський науково-технічний полігон «Kryvbas Children Techno Event» та гала-концерт V-го міського фестивалю дитячої художньої творчості «Наші таланти, тобі Криворіжжя!». Голова Ради оборони міста привітав хлопчиків, дівчаток та їхніх батьків з їх святом. 

У Кривому Розі продовжують функціонувати позашкільні заклади — Палаці культури районні Центри дитячо-юначої творчості, Станції юних техніків, Клуби юних моряків та авіаторів, Центри туризму і краєзнавства та інші. Саме ці заклади представили свої здібності на святі. 

Вітаючи юних криворіжців Олександр Вілкул підкреслив: «Діти – це наше майбутнє й сенс життя. День захисту дітей – це важливе свято й для дорослих. Адже, всі, хто працює з малечею – батьки, освітяни, лікарі, соціальні працівники, об’єднані величезною метою — створити щасливе дитинство для нашого підростаючого покоління. І саме зараз, коли в нашій країні війна, прагнення, аби наші діти жили в мирі, без звуків повітряних тривог й обстрілів, додають нам сил нищити ворога й скоріше наближати Перемогу. Маленькі українці не мають ховатися в укриттях від вибухів, а лише посміхатись та радіти усьому, що їх оточує. За це Україна і воює!»

Місто організувало для юних криворіжців надзвичайно цікаву та захоплюючу програму. Так, з перервами на тривоги, головне безпека. Але з великим задоволенням хлопці та дівчата взяли участь у науково-технічному полігоні «Kryvbas Children Techno Event». Діти мали змогу особисто долучитись до різноманітних дійств. Так, вони відвідали технічні термінали, де отримали натхнення від творчої роботи. Також на майданчику проходила квест-гра «Техно-мікс», у якій змагались команди найкращих юних техніків закладів позашкільної освіти міста. Крім терміналів, усі присутні могли відвідати й інші – «Туристичний», в якому можна було подолати перешкоди на мотузках та «АвіаМорський» — з елементами гри «Секрети морського вовка» і стати учасником практичного заняття з парашутної підготовки

.«Незважаючи на воєнний стан, наше місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх здібностей, талантів у всіх закладах позашкільної освіти. Так, ми переконані, що відкриття позашкільних закладів освіти у форматі офлайн було доречним рішенням.  Сьогоднішнє свято ще раз показує, як багато юних талантів та розумників підростає на криворізькій землі! Й робота наших позашкільних закладів вносить свій величезний внесок у розвиток наших дітей, в їх радісні емоції, творче спілкування. А це так важливо — особливо зараз. Окрім того, ми не порушуємо багаторічну традицію й вітаємо сьогодні подарунками наших майбутніх першачків, які народилися у День міста 6 років тому. Нехай наші діти зростають у любові та мирі!», — додав О. Вілкул. 

Місто забезпечує програму постійного соціального захисту особливих дітей, підтримує громадські організації, що об’єднують цих дітей, їх сім’ї. І сьогодні, до Міжнародного дня захисту дітей, 450 дітей — з міських громадських організацій, що об’єднують наших земляків з обмеженими можливостями — отримали солодкі подарунки. 

Також на сцені літнього майданчика у парку відбувся  гала-концерт кращих творчих колективів (солістів) V міського фестивалю дитячої художної творчості «Наші таланти, тобі Криворіжжя!». Дипломами департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради будуть нагороджені 54 творчих колективів (солістів) закладів освіти міста з усіх районів в чотирьох номінаціях. Окрім того, 9 майбутніх першокласників, які народилися у День міста в 2017 році, отримали сертифікати на придбання шкільних портфелів та канцелярських наборів.

О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти0 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти1 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти2 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти3 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти4 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти5 О. Вілкул: Війна не повинна забрати у наших дітей щасливе дитинство. Місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх талантів у закладах позашкільної освіти6

Джерело

Новости Кривого Рога