«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь

25 травня пройшло урочисте нагородження переможців щорічного конкурсу «Обдаровані діти – надія Криворіжжя». Відзнаки та різноманітні подарунки отримали пів сотні юних талантів у різноманітних номінаціях – починаючи від вокалу, закінчуючи волонтерством. Захід пройшов за підтримки Ради оборони міста.

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь

Ще у далекому 1999 році у Кривому Розі започаткували конкурс, за підсумками якого обирали найобдарованіших учнів, вихованці та представників творчих колективів міста під назвою «Обдаровані діти – надія Криворіжжя». Відтоді актуальність заходу тільки зростала. Підбивають його підсумки традиційно наприкінці навчання в школах. За весь час існування конкурсу взяли в ньому участь більше 2 200 дітей.

Цьогорічна церемонія нагородження стала уже 22 та відбулася 25 травня. Загалом відправила заявки на участь майже сотня дітей. Із них обрали 50 найбільш обдарованих у найрізноманітніших категоріях, таких як: журналістика, образотворче мистецтво, спів, танці, спорт, туризм, волонтерство та багато інших.

Переможцям конкурсу вручали дипломи, кубки та різноманітні приємні подарунки, серед них і 11-річна Аріна. Свою відзнаку вона отримала за перемогу на змаганнях із екскурсоводства. Проходили вони у два етапи: на обласному етапі дівчина перемогла, а на всеукраїнському посіла друге місце. Про своє захоплення каже: «Мені подобається вивчати історію України та нашого рідного міста, Кривого Рогу. Ми з однокласниками неодноразово були у нашому музеї на екскурсіях, класних годинах, уроках пам’яті, зустрічалися з ветеранами АТО та нацгвардійцями. І мені самій захотілось взяти участь у конкурсі «Край, в якому я живу».

Завітала привітати обдаровану молодь очільниця міського Департаменту освіти та науки Тетяна Кріпак, яка зазначила: «Дуже приємно, що в нашому місті, нашим керівництвом, головою Ради оборони, підтримується наша талановита молодь і саме завдяки цьому, ми кожен рік нагороджуємо 50 найкращих, найталановитіших наших учнів».

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі нагороджували відзнаками діячів театрального мистецтва.

 

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь1

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь2

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь3

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь4

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь5

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь6

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь7

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь8

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь9

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь10

«Обдаровані діти – надія Криворіжжя»: у Кривому Розі відзначили талановиту молодь11

Джерело

Новости Кривого Рога