Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту

31 травня для групи пошуковців роботи у Центрі зайнятості провели семінар «Як шукати роботу?». На черзі ще декілька важливих пізнавальних занять, що допоможуть людям правильно складати резюме, підготуватись до співбесіди та скласти вдалу самопрезентацію. Також кандидатів знайомлять із роботою Єдиного порталу вакансій.

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту

Пошук майбутньої роботи на сучасному ринку праці складне завдання як для випускників, так і для вже готових фахівців. Та чим більше пошуковці роботи обізнані та підготовлені, тим більше шансів вони мають влаштуватися за набутим фахом, чи опанувати новий професійний напрямок.

Цього тижня фахівці Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели зустріч на тему «Як і де шукати роботу». Учасники дізналися про основні етапи пошуку, які допомагають вирішувати питання працевлаштування на сучасному ринку праці. На всі питання відповідав фахівець Центру зайнятості. На наступній зустрічі безробітні отримають знання, як правильно складати резюме та підготуватись до співбесіди. Також кандидати ознайомляться із Єдиним порталом вакансій.

Зараз у Криворізькій філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості на обліку стоять 2 300 безробітних, з яких 1 200 отримують грошову допомогу. 

А з початку року послугами зі сприяння працевлаштуванню скористалися 8 800 незайнятих громадян. З яких 65% жінки, а 25% — молодь до 35 років. За допомогою Центру зайнятості нове робоче місце знайшли 2 200 людей. 

З початку року в Криворізькій філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості послугами зі сприяння працевлаштуванню скористалися 8,8 тис. незайнятих громадян з них 7 тис. зареєстровані безробітні , 65% з яких складають жінки, 25% — молодь до 35 років. Працевлаштовані за сприяння Центру зайнятості 2 200 осіб. Щомісячно близько 200 вакансій підтверджують роботодавці Кривого Рогу. У місті є потреба у медичних працівниках, інженерах, бухгалтерах і представниках сфери обслуговування.

Організована у центрі й робота з переселенцями. За цей час понад 2 500 людей з Луганської, Київської, Донецької та Херсонської областей звернулось по допомогу. За сприяння криворізького Центру зайнятості 667 переселенців працевлаштувались, ще майже 2 100 осіб отримали статус безробітного з призначенням грошової допомоги.

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту1

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту2

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту3

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту4

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту5

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту6

Обізнаність – шлях до успіху: у Кривому Розі Центр зайнятості готує шукачів роботи до вдалого кар’єрного старту7

Джерело

Новости Кривого Рога