Обрізка дерев «до стовпа» — стоп: у Кривому Розі депутати підтримали петицію

Обрізка дерев «до стовпа» - стоп: у Кривому Розі депутати підтримали петицію

Вчора, 28 липня, на сесії Криворізької міської ради проголосували за підтримку петиції – «Мораторій на незаконну обрізку дерев до «стовпа». Свої голоси «за» віддали 40 депутатів, четверо – не голосували.

Обрізка дерев «до стовпа» - стоп: у Кривому Розі депутати підтримали петицію1Фото зі сторінки громадської спілки

Нагадаємо, що раніше у Кривому Розі зареєстрували петицію, де вимагали у місцевої влади припинити обрізку дерев «до стовпа». Тоді авторка петиції пропонувала провести інвентаризацію дерев у місті, створити для кожного дерева у Кривому Розі електронний паспорт, за яким у місті складуть електронну мапу зелених насаджень, заборонити проводити сильне омолодження дерев — до основи скелетних гілок та затвердити у місті план обрізки дерев, який оприлюднити публічно.

Читайте також: Підтримка зі Швейцарії: громаді Дніпропетровщини допомогли із водозабезпеченням

Протягом одного місяця ця петиція зібрала потрібну кількість голосів і саме тому, її розглянули на черговій сесії депутати.

«Це проблемне питання ми підіймаємо досить довгий час. Адже в критичній ситуації з водопостачанням, яку ми маємо через підрив військовими рф Каховського водосховища, важливо зберегти якомога більше зелених насаджень та в подальшому правильно відновити застарілий фонд. Інакше отримаємо пустелю з будинками та заводами місто, непридатне до нормального життя», — зазначили екологи з ГС «Досить труїти Кривий Ріг».

Раніше ми повідомляли, що екологи з Кривого Рогу провели унікальний експеримент.

Джерело

Новости Кривого Рога