Обстріл Кривого Рогу 14 липня: у місті підрахували обсяги руйнувань

Обстріл Кривого Рогу 14 липня: у місті підрахували обсяги руйнувань

У Кривому Розі підрахували обсяги руйнувань, завданих росією внаслідок обстрілу міста з безпілотників 14 липня.

Олександр Вілкул повідомив, що у Кривому Розі триває ліквідація наслідків нічної атаки на місто в ніч проти 14 липня. До робіт оперативно залучили будівельну техніку та працівників комунальних підприємств для наведення ладу після прильотів. За словами Вілкула,  на сьогодні майже всі вікна пошкоджених будівель затягнуті плівкою, до середи планується завершити роботи по всім будинкам.

Так, станом на 17 липня у місті пошкоджено 322 вікна у 7 медичних установах і ще понад 500 вікон у 24 закладах освіти. Всі вони вже закриті ОСБ-плитами та плівкою.

Для ліквідації наслідків руйнувань приватних та багатоповерхових будинків надано всі необхідні матеріали і мешканцям, і ОСББ, і управителям.

Раніше ми повідомляли, що у місті створено оперативні штаби з видачі матеріалів та оформлення документів на отримання матеріальної допомоги для мешканців постраждалих районів. Вони працюють у Довгинцівському та Саксаганському районах міста.

Також відомо, що сума матеріальної допомоги буде призначатися у кожному випадку окремо, в залежності від обсягу ушкоджень. Розмір допомоги визначатиме спеціальна комісія. Допомогу з міського бюджету, за даними міської влади, люди почнуть отримувати вже цього тижня . Фахівці робочих груп допомагатимуть також подати заявку у застосунку «Дія».

Нагадаємо, 14 липня російська федерація вночі завдала ударів дронами по Кривому Рогу. Ворог поцілив по об’єктах інфраструктури Кривого Рогу. Руйнувань зазнали будівлі комунального підприємства, понівечено спецтехніку. Пошкоджень завдано і житловим будинкам, в декількох десятках багатоквартирних та приватних будинків, лікарнях та школах вибито вікна. Внаслідок ударів поранення отримав 56-річний чоловік.

Раніше ми писали: до криворізької поліції містяни подали майже 100 повідомлень про пошкодження майна внаслідок нічної атаки безпілотників

Джерело

Новости Кривого Рога