Обстріли Дніпропетровщини, нові тарифи на світло, перевірка укриттів та лиси у місті: тижневий дайджест новин

Обстріли Дніпропетровщини, нові тарифи на світло, перевірка укриттів та лиси у місті: тижневий дайджест новин0

Журналісти krivbass.city зібрали для вас добірку найяскравіших новин тижня у щотижневому дайджесті:

 • 3 червня, близько 20:30 у Дніпропетровській області пролунав потужний вибух. Звуки вибуху почули до оголошення повітряної тривоги у передмісті Дніпра. У Підгородньому загинула дівчинка і 22 людини постраждало. 
 • Після інциденту у Києві, коли через зачинене укриття під час обстрілу загинули мати та дитина, по всій Україні ініціювали перевірку сховищ. Компетентні органи перевіряють не тільки стан укриттів, але й їх доступність. Поліцейські, рятувальники та представники органів місцевого самоврядування у Кривому Розі перевіряють доступність сховищ, а також встановлюють коло осіб, які відповідають за функціонування споруд захисту.у Кривому Розі перевіряють доступність сховищ, а також встановлюють коло осіб, які відповідають за функціонування споруд захисту.
 • Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що рахунки за електроенергію для мешканців більше не збільшаться до кінця року. За словами Міністра енергетики Германа Галущенка, підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн/кВт-год вимушений крок, але це рішення дозволить забезпечити українців електроенергією в опалювальний сезон.
 • 1-го червня у Кривому Розі розпочав роботу сервіс « Я – Ветеран» з надання адміністративних та інших публічних послуг, в якому ветерани та члени їх родин, наші Захисники та Захисниці можуть отримати 561 вид послуг. Новим сервісом вже скористались перші відвідувачі. 
 • У підвальному приміщенні одного з будинків на мікрорайоні Східний з’явилося хиже сусідство. Там оселилася лисиця з лисеням. Хижі тварини нажахали мешканців і вони почали шукати варіанти перевезення тварин в інше, більш безпечне для них і людей місце.
 • У Лозуватській громаді Криворізького району стартував проєкт “Поліцейський офіцер громади”. Це правоохоронці, які живуть та працюють у окремій громаді. Вони відповідають за безпеку мешканців окремих громад, попереджають правопорушення на територіях у зоні власної відповідальності.
 • 31 травня невідомі зловмисники пошкодили елементи конструкцій дитячого майданчика по вулиці Січеславській, 12. Майданчик облаштували наприкінці 2021 року в рамках програми «Громадський бюджет» за ініціативи мешканців району.
 • В Україні планують переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення. Підвищення вартості цін на воду очікують і у Кривому Розі. Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пропонує підвищити вартість послуг КП “Кривбасводоканал” у два етапи.
 • У Дніпропетровській облдерждадміністрації на базі Регіонального контактного центру відтепер діє гаряча лінія для ветеранів та членів їхніх родин. Звернутися можна за допомогою з будь-яких питань.
 • Депутати Криворізького району на сесії збільшили видаткову частину загального фонду райбюджету. На програму територіальної оборони 2022-2023 років спрямували 1,7 мільйона гривень. 
 • У ГО «Рада оборони Кривого Рогу» повідомили про створення нового підрозділу у 129-ій бригади. Відомо, що це вже БпЛА іншого рівня, які будуть виконувати вже інші завдання. Ці апарати можуть нести різні «подарунки» як для піхоти, так і для броньованої техніки.
 • Під час чергової зустрічі «Феміністичного кварталу» говорили також і про гендерний баланс у топоніміці міст та селищ. Проблема непропорційності назв вулиць на честь жінок та чоловіків залишилася нам “у спадок” із радянських часів.
 • Цього тижня Криворізька громада втратила кількох Захисників, які захищали Україну: Андрій Новокщонов, Андрій Ляшко, Дмитро Локоман, Андрій Андрієвський, Олексій Боярінов, Євген Сатановський. 

Джерело

Новости Кривого Рога