Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей

Офіційна дата уведення в експлуатацію Криворізького центрального рудоремонтного заводу – 1 липня 1963 року. Таку назву він отримав розпорядженням Ради народного господарства Придніпровського економічного району України. Відтоді багато, що змінилося, у тому числі мінялися назви підприємства, а свій ювілей завод зустрічає вже у складі потужного криворізького філіалу Запорізького ливарно-механічного заводу. За 60 років були підйоми та досягнення, були кризи та, згодом, повномасштабна війна з росією, але незміннім залишився характер та вдача людей, що тут працюють. Попри всі виклики, команда професіоналів примножує трудові досягнення та допомагає захисникам України.

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей

Шість десятків років підприємство забезпечує якісними деталями та вузлами гірничо-збагачувальні та металургійні підприємства України. Сьогодні підприємство продовжує працювати, а синергія найкращих ремонтно-ливарних виробництв надала поштовх до подальшого розвитку та розширення переліку послуг. За останній рік спеціалісти криворізького філіалу ЗЛМЗ Метінвесту зосередили зусилля на реалізації проєктів з удосконалення виробництва та розширення асортименту. Так, робітники освоїли виготовлення коксонапрямної корзини для «Запоріжкоксу», опанували технологію ремонту секцій гірничого кріплення для шахтарів «Метінвест Покровськвугілля», налагодили виробництво бутар та магнітних сепараторів для гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест, спільно з колегами з Запорізького ливарно-механічного заводу виготовили декілька комплектів оснащення холодильних плит для доменних печей «Каметсталі». Робітники підприємства системно опановують нові технології та розширюють види робіт.

Одним з важливих напрямків залишається створення комфортних умов для працівників та оновлення обладнання. За останній рік на підприємстві модернізували великовантажні електромостові крани вагою 16 та 20 тонн. В механоскладальному цеху капітально відремонтували токарно-гвинторізний верстат 1К62, на ковальсько-пресовій дільниці цеху металоконструкцій вдосконалили камеру печі №1. Ремонт дозволив зменшити витрати природного газу та підвищити рівень безпеки праці, також спеціалісти власними силами відновили сушильний барабан у копровому цеху, а співробітники транспортного цеху виконали ремонт ділянки колій на станції Заводська. Деяке устаткування було відновлене після багаторічного простою, наприклад був відремонтований верстат у механоскладальному цеху, кувальний пневматичний молот на ковальсько-пресовій дільниці.

«Незважаючи на виклики, криворізький філіал ЗЛМЗ залишається надважливою ланкою гірничо-металургійної компанії Метінвест. Ми прагнемо бути сучасним ремонтним виробництвом, яке швидко вирішує виробничі питання та надає якісний сервіс для наших партнерів. Криворізький підрозділ ЗЛМЗ – це люди зі сталевим характером. Я вдячний колективу, тим хто сьогодні працює та підтримує економіку нашої країни, за гнучкість, за сміливість приймати рішення, за відповідальність та готовність йти до перемоги разом. Перед нами стоїть багато завдань, тож, впевнений, з такими спеціалістами обов’язково з ними впораємось», — підкреслив генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Ігор Долгозвяго.

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей1

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей2

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей3

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей4

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей5

Один із найбільших ремонтних майданчиків Групи Метінвест відзначив 60-річний ювілей6

Джерело

Новости Кривого Рога