Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   

До Дніпропетровщини надійшов цінний вантаж. У ньому 48 багатофункціональних ліжок, протипролежневих матраців і подушок до них. А ще – 280 штативів під крапельниці.

«Сьогодні до області надійшов цінний вантаж від Християнської медичної асоціації України. 48 багатофункціональних ліжок. Кожне – з матрацом проти пролежнів і подушкою. Речі, які допомагають мінімізувати ускладнення навіть у найтяжчих випадках, передали одній з лікарень регіону, – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак, передаючи обладнання одній з лікарень області.  Також він подякував друзям Дніпропетровщини за підтримку, а лікарям медзакладу – за цілодобову варту.

Розмістять ліжка у реанімації, хірургії та травматології. Там зазвичай знаходяться найтяжчі пацієнти.

Ліжка багатофункціональні і комфортні для пацієнтів та обслуговування медперсоналом. Також використання протипролежневих матраців необхідно для відновлювання стану здоров'я нерухомих пацієнтів.

Загалом у цій лікарні оновили вже понад 40% ліжок.

 

Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   0 Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   1 Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   2 Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   3 Один з медзакладів Дніпропетровщини отримав від благодійників необхідне обладнання для  паціентів   4

Джерело

Новости Кривого Рога