Один загиблий, дев’ятеро поранених дітей: наслідки збройної агресії рф за минулий тиждень

За оновленою статистикою станом на ранок 15 травня в Україні через обстріли окупантів загинула одна дитина, ще дев’ятеро неповнолітніх українців отримали поранення різного ступеню тяжкості. В цілому, внаслідок повномасштабної збройної агресії рф, постраждали більше ніж 1454 дитини. Таку інформацію оприлюднив Офіс Генерального прокурора.

Один загиблий, дев’ятеро поранених дітей: наслідки збройної агресії рф за минулий тиждень

Станом на ранок 15 травня 2023 року через дії окупантів загинула 481 дитина, та понад 973 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Зокрема, як повідомили ювенальні прокурори, 14 травня внаслідок обстрілу ворогом міста Курахове Донецької області поранення отримав 17-річний хлопець. Цього ж дня через обстріл запорізького села Приморське постраждала шестирічна дівчинка.

Загалом в Україні від дій окупантів постраждали понад 1454 дитини, найбільше в таких областях: у Донецькій області – 459, Харківській – 277, Київській – 128, Херсонській – 97, Запорізькій – 90, Миколаївській — 89, Чернігівській – 70, Дніпропетровській – 69, Луганській – 66.

Та Офіс Генерального прокурора, нагадує, що цифри, на жаль, не остаточні. Триває встановлення даних у місцях ведення активних бойових дій, та на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Джерело

Новости Кривого Рога