Окупанти пошкодили будинки жителів Дніпропетровщини цієї ночі

Армія рф знову обстріляла прифронтові території Нікопольського району. Снаряди влучили по цивільній інфраструктурі. Люди в результаті обстрілів не постраждали. Про це повідомила Рада оборони області.

Окупанти пошкодили будинки жителів Дніпропетровщини цієї ночі

Вночі агресор поцілив по трьом громадам Нікопольського району. Під артудари потрапили Мирівська, Марганецька та Червоногригорівська громади. З важкої артилерії окупанти обстріляли жилі квартали та пошкодили шість приватних будинків, гараж, автомобіль та влучили у газопровід. Місцеві мешканці залишилися неушкодженими. На місці влучань триває обстеження територій, рятувальники уточнюють наслідки ворожої атаки.

У решті міст та громад Дніпропетровської області минулося без обстрілів. Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу. 

Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Тривають роботи з ремонту моста через р.Базавлук. Тож об'їзний шлях з автодороги Т – 04 – 32 спрямований через місто Дніпро, на місці встановлені відповідні дорожні знаки. Тож врахуйте це під час планування маршрутів. А для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.

Окупанти пошкодили будинки жителів Дніпропетровщини цієї ночі1

Окупанти пошкодили будинки жителів Дніпропетровщини цієї ночі2

Окупанти пошкодили будинки жителів Дніпропетровщини цієї ночі3

Джерело

Новости Кривого Рога