Олексію БЄЛІКОВУ з Кривого Рогу просять присвоїти звання Герой України

Олексій БЄЛІКОВ з Кривого Рогу загинув під час виконання бойового завдання 10 червня 2023 року в Бахмутському районі Донецької області. Він захищав нашу Родину і нас з вами з 2014 р пройшовши пекло Іловайськ і Дебальцеве

130923 13 min

Шановний Президенте!

Прошу ВАС розглянути петицію про присвоєння почесного звання Герой України (ПОСМЕРТНО) молодшому сержанту Бєлікову Олексію Олександровичу 12.12.1987 р.н. , бійцю 54 ОМБР, який загинув під час виконання бойового завдання 10 червня 2023 року в Бахмутському районі Донецької області.

Війна для Олексія почалась в 2014 році в складі 40-го батальону «Кривбас». Пройшов пекло Ілловайського та Дебальцевського котлів, був поранений. Починаючи з 2018 року виконував бойові завдання на території Луганської та Донецької областей.

На початку повномасштабного вторгнення знову отримав поранення, але повністю не відновившись, повернувся до побратимів. Ніколи не відмовлявся від виконання завдань.

Завжди йшов попереду, кожний раз ризикуючи життям.
Дуже досвідчений і кваліфікований боєць.
Принципова та надійна людина.

Олексій, не шкодував себе заради перемоги у боротьбі за свободу України і до останнього подиху, залишився вірним присязі України і українському народу.

За мужність, відданість Україні Бєліков Олексій Олександрович заслуговує на державну нагороду — Герой України (ПОСМЕРТНО).

Давайте віддамо шану Олексію, і підтримаємо петицію щодо отримання цього почесного звання.

Автор петиції: Бєлікова Наталія Олександрівна

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога