Онлайн-кохання зі шкодою для гаманця: як на сайтах знайомств шантажують підлітків

Фото патрульної поліції Дніпропетровської області

Інколи за гарним фото людини на сайті знайомств ховається шахрай, який маніпуляціями хоче виманити у вас кошти. Про незаконні схеми у сфері онлайн-кохання попереджають у патрульній поліції Дніпропетровської області.

Читайте також: шахрай з Кривого Рогу в мережі інтернет дурив людей з усієї України

Платформи онлайн-знайомств стали зручним майданчиком для шахраїв. Однак зловмисники не обмежуються тільки сайтами знайомств, вони часто шукають своїх жертв в соцмережах і зв’язуються з ними через особисті повідомлення. Найкращою ціллю для шахраїв є підлітки, які легше піддаються маніпуляціям.

Під час афери зловмисник створює фальшивий акаунт і видає себе за людину, яку підліток вважає привабливою. Головна мета — будь-якими способами виманити гроші. В деяких випадках аферист спочатку виманює особисті фото у підлітка, а потім погрожує відправити їх рідним чи виставити назагал, у випадку якщо йому на картку не перерахують гроші.

Поліція рекомендує остерігатися повідомлень у соцмережах від незнайомих людей, особливо з сумнівними пропозиціями або підозрілими посиланнями. Це збереже і ваші гроші, і ваші нерви.

Раніше ми писали: продавав кота у мішку: на Дніпропетровщині затримали інтернет-шахрая. 38-річний мешканець міста Покров через мережу інтернет розміщував оголошення про продаж кошенят, яких у нього не було. Охочі придбати тварин переводили на його банківську картку гроші, отримавши які чоловік припиняв відповідати на телефонні дзвінки.

Джерело

Новости Кривого Рога