Оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги

Фото Криворізької установи виконання покарань №3

Засуджених СІЗО Кривого Рогу возитимуть на лікування у новому автомобілі швидкої допомоги. Про це повідомили в Криворізька установа виконання покарань (№3).

Читайте також: знання за гратами: у в’язниці Кривого Рогу засуджені отримали атестати про закінчення школи

Транспорт оснащений всім необхідним для оперативного надання допомоги ув’язненим та засудженим державної установи відбування покарань. Передача автомобіля швидкої допомоги відбулася за сприяння голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства Юстиції, полковника внутрішньої служби Вадима Кирієнка.

Оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги1   Оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги2 

Фото Криворізької установи виконання покарань №3

«Керівництво та особовий склад установи висловлює вдячність за таку допомогу у непростий для держави час! Дякуємо, що не тільки словами переймаєтеся життям установи й готові вкладати свої ресурси у вдосконалення її службової діяльності», — повідомили в режимній установі.

Оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги3   Оновлення автопарку у СІЗО Кривого Рогу: установі передали карету швидкої допомоги4

Фото Криворізької установи виконання покарань №3

Автомобіль переданий Україні і перенаправлений до Кривого Рогу у якості гуманітарної допомоги з Європи.

Раніше ми писали: Коханню грати не завада: у Кривому Розі молодята обмінялися обручками у СІЗО. Церемонію одруження пари провели працівники Тернівського відділу ДРАЦСу. Вона нічим не відрізнялася від звичайної. Також двоє закоханих, дві обручки та свідки.

 

Джерело

Новости Кривого Рога