Особливий захід: гравці «Кривбасу» зустрілись з маленькими вболівальниками (фото)

Особливий захід: гравці "Кривбасу" зустрілись з маленькими вболівальниками (фото)

Днями на тренувальну базу Академії «Кривбас» завітали особливі гості. На зустріч із головною командою «Кривбасу» запросили меленьких вболівалальників з Глеюватської громади Криворізького району в рамках популяризації футболу на Дніпропетровщині та поширення футбольної культури за межами міста. Про це повідомили у пресслужбі футбольного клубу.

Особливий захід: гравці  Особливий захід: гравці

Фото пресслужби ФК «Кривбас»

Дітям показали базу, умови, у яких тренуються професійні футболісти. Наші гості поспілкувались з головним тренером «Кривбасу» Юрієм Вернидубом, футболістами головної команди. Дітки мали змогу сфотографуватись з і своїми кумирами і отримати на згадку автографи та памʼятні подарунки.

Особливий захід: гравці

Фото пресслужби ФК «Кривбас»

Читайте також: Жіночий футбольний клуб «Кривбас» продовжує підсилюватися перед стартом відбіркових матчів жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2023-2024 рр.

«Майже 70 діточок нашої Глеюватської громади відвідали футбольний клуб «Кривбас». Хочу подякувати, у першу чергу, компанії Рудомайн та керівництву ФК за те, що дають змогу дітям сільської місцевості доторкнутись до професійного футболу. Ми отримали унікальний шанс поспілкуватись з професійними гравцями, побачити інфраструктуру Академії «Кривбас». Дуже важливо, що діти дізнались, що таке професійний футбол, до чого потрібно прагнути, аби бути успішним», — підкреслює Дмитро Гурєєв, перший заступник Глеюватського сільського голови.

Особливий захід: гравці  Особливий захід: гравці

Фото пресслужби ФК «Кривбас»

«Дуже хотілось, щоб діти побачили, як живе футбольний Кривий Ріг. Дуже важливо, аби навіть під час війни в України не лишати дітей майбутнього. Наразі дуже важко проводити свята під звуки сирен тощо. Тому ми все одно пішли на цей крок та погодили зустріч. Сподіваюсь, дітлахам сподобалось і у майбутньому серед них зʼявляться футбольні зірочки», — вважає заступник директор компанії Рудомайн Олег Подкопаєв.

Особливий захід: гравці  Особливий захід: гравці

Фото пресслужби ФК «Кривбас»

«Діти – це наше майбутнє. Класно, що відбулась ця зустріч, ми усі разом поспілкувались. Впевнений, подібні заходи зможуть змотивувати їх досягати успіхів у майбутньому у футбольній справі», — резюмує нападник ФК «Кривбас» Роман Дебелко.

Раніше ми писали: З початку повномасштабного російського вторгнення бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» спрямували на допомогу Україні 6 мільярдів гривень. 

Джерело

Новости Кривого Рога