Останній дзвоник в умовах війни: як у Кривому Розі завершать навчальний рік у школах

Останній дзвоник в умовах війни: як у Кривому Розі завершать навчальний рік у школах0

Міністерство освіти і науки України запропонувало провести свято останнього дзвоника у школах 16 червня. Разом із тим, адміністрація кожного навчального закладу має право самостійно обрати дату завершення навчання. У школах, де немає укриттів, останні уроки мають відбутися виключно онлайн. У разі оголошення повітряної тривоги у закладах, де є сховища, всі мають перейти у безпечне місце.


Читайте також: У Криворізькому ліцеї № 119 проводять незвичайні уроки для майбутніх десятикласників — що цікавого.


Криворізькі школи також самостійно вирішуватимуть дату та формат проведення свят. Рішення також буде залежати від наявності укриттів та кількості місць у сховищах кожної окремої школи.


Журналісти krivbass.city дізналися, яким буде свято у одній зі шкіл Саксаганського району. У ліцеї, назву якого ми не зазначаємо з міркувань безпеки, не відмовлятимуться від свят повністю. У кабінетах закладу для учнів проведуть останні виховні години.


Читайте також: Пікнік науки у Кривому Розі: юні науковці довели, що навчатися — це просто та цікаво.


На шкільному подвір’ї свята останнього дзвоника проведуть для випускників четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів. Їх розмежують за часом, аби уникнути масового зібрання дітей.


Подібні рішення можуть ухвалити і в інших навчальних закладах Кривого Рогу.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі запустили освітню платформу “Освіта 4.0 HUB”. Ідея проєкту полягає в об’єднанні інформації про всі освітні продукти і створенні платформи, яка дозволяє майбутньому майбутньому учню ліцею свідомо зробити свій вибір і обрати освітню траєкторію. Проєкт платформи нещодавно презентувала команда викладачів та студентів Державного університету економіки і технологій.

Джерело

Новости Кривого Рога