Отримала нагороду замість сина: матері гвардійця Станіслава Язана вручили орден «За мужність»

вч 3011 Нацгвардії України

Санітар Станіслав Язан на псевдо Псих загинув 14 жовтня внаслідок ворожого обстрілу в районі населеного пункту Новоолександрівка, що на Херсонщині. Про це повідомили у військовій частині 3011 Національної гвардії України.

Станіслав Язан родом з Кіровоградщини. Після навчання прийшов на службу за контрактом у 21-шу окрему бригаду імені Петра Калнишевського Національної гвардії України. Обіймав посаду санітара медичного пункту батальйону оперативного призначення.

Отримала нагороду замість сина: матері гвардійця Станіслава Язана вручили орден «За мужність»1

Читайте також: герої без зброї: рятувальники з Кривого Рогу отримали відзнаки за професіоналізм та самовідданість

Від початку повномасштабного вторгнення Станіслав виконував завдання на блок-постах та об’єктах в районі Кривого Рогу. А вже наприкінці серпня у складі свого підрозділу Станіслав брав участь у контрнаступальних діях на Херсонщині.

Під час активних бойових дій Станіслав надавав медичну допомогу та забезпечував евакуацію не лише військовослужбовців, а й цивільного населення з-під обстрілів до більш безпечних місць.

14 жовтня Захисник отримав завдання виїхати до Дудчан для евакуації поранених, де на той час проходили запеклі бої. Медичний автомобіль, в якому перебував військовий медик, потрапив під артилерійський вогонь, а військовий отримав важкі поранення.

Отримала нагороду замість сина: матері гвардійця Станіслава Язана вручили орден «За мужність»2

Указом Президента України солдата Язана Станіслава Олеговича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно). Синову нагороду матері вручив міський голова Новомиргородської територіальної громади.

Раніше ми писали: зазирніть у очі військових: у соцмережах показали портрети добровольців з Кривого Рогу. Погляди військових, добровольців Кривого Рогу, вдалося зловити фотографам батальйону АРЕЙ. Все, що військовим щодня доводиться бачити і переживати відображається в їхніх очах.

Джерело

Новости Кривого Рога