Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці

12 березня у Саксаганському районі спалахнула квартира на третьому поверсі багатоповерхівки. За свідченням очевидців події, пожежі передували вибухи, а жителі будинку стверджують, що чули запах газу. Вогонь оперативно ліквідували рятувальники, зараз на місці працюють всі відповідні служби, які встановлюють причину пожежі.

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці

12 березня, близько 12:40 стали з’являтися повідомлення про пожежу у дев’ятиповерхівці на проспекті 200-річчя Кривого Рогу біля зупинки «Спаська». Вогонь почав вирувати із вікон квартири на третьому поверсі, а очевидці стверджували, що перед самою пожежею пролунали кілька гучних вибухів.

«Чула вибухи, причому, дуже сильні. У нас тут будівництво йде через дорогу і звідти постійно гучні звуки долітають, то вже й не звертаєш уваги. А тут такий гучний вибух був. А потім сусідка в мене запитує: «У вас все в порядку? Газом смердить!». Я відчинила двері – і там вже був стійкий запах диму», — розповіла сусідка погорільців Таїсія, яку подія неабияк налякала. Жінка живе двома поверхами вище квартири, де вирувала пожежа.

На місце оперативно прибули рятувальники на трьох пожежних машинах. Доволі швидко вогонь вдалося ліквідувати. За попередньою інформацією, осередок займання був на балконі квартири. Тимчасово заради безпеки газовики перекрили подачу блакитного палива до під’їзду.

Наразі деталі пожежі та її причина встановлюються, на місці працюють необхідні служби. Про постраждалих не повідомляється. Вогонь пошкодив домашні речі, облицювання стін, вікна та двері у квартирі, яка спалахнула.

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі горів гуртожиток, а рятувальникам доводилося виводити із задимлених приміщень 17 людей. Врятувати одну жінку тоді так і не вдалося. 

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці1

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці2

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці3

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці4

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці5

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці6

Перед початком пожежі чули вибухи: у Кривому Розі горіла квартира в багатоповерхівці7

Джерело

Новости Кривого Рога