Перейменування вулиць по-криворізьки: активісти запрошують на публічні обговорення

Фото пабліку Місто Героїв

У Кривому Розі 2 липня відбудеться зустріч, на якій обговорять перейменуванння вулиць. Долучитися до події запрошують всіх небайдужих криворіжців. Про це повідомили в пабліку Місто Героїв у мережі Facebook.

Раніше ми писали: “Кривий Ріг безликий. Хочеться, щоб його мапа була впізнаваною”, — експертка Наталія Малюга про перейменування

На публічних обговореннях за темою «10 питань про перейменування» криворіжці зможуть дізнатися скільки коштує перейменування, чи потрібно змінювати документи та чи на часі взагалі це питання.

Перейменування вулиць по-криворізьки: активісти запрошують на публічні обговорення1  

Фото пабліку Місто Героїв

Спікерами зустрічі виступлять активістки Кривого Рогу, які не один рік займаються питанням перейменувань вулиць у місті:

-Ольга Гончар-Хвостова- членкиня Робочої групи з перейменування, журналістка -Катерина Станкевич-співорганізаторка проєкту Місто Героїв

-Тетяна Мельниченко- учасниця перейменування 2022, голова ГО ЕкоТЕКА

Криворіжців запрошують долучитися до обговорень, зустріч відбудеться 2 липня о 18:00 у Парку Героїв, що на проспекті Металургів, біля флагштоку.

Якщо у вас є запитання за цією темою, то вони також не залишаться без уваги.

Також до дискусії запросили доєднатися депутатів міської та районних рад.

Читайте також: у Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди. Рідні загиблих у російсько-українській війні захисників і захисниць із Кривого Рогу продовжують боротьбу за перейменування об’єктів у місті. Громадськість бореться, аби вулиці міста носили імена героїв, а не абстрактних понять, невідомих “діячів” чи представників рф або СРСР.

Джерело

Новости Кривого Рога