Перевірка встановила багатомільйонні розкрадання профспілкових коштів на криворізькому підприємстві

Ревізійна перевірка встановила багатомільйонні розкрадання профспілкових коштів в ППО ВПП НПФ «АМКР».

Постанова про підсумки перевірки опубліковано на Facebook-сторінці Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів.

Відзначається, що підведені підсумки ревізійної перевірки фінансово-господарської діяльності ППО ВПП НПФ «АМКР», яка була проведена Центральної ревізійної комісією Профспілки НПФ за рішенням ЦК Профспілки.

В процесі ревізійної перевірки не підтверджено цільове використання профспілкових коштів на суму — 4892293 грн. (Чотири мільйони вісімсот дев’яносто дві тисячі двісті дев’яносто три грн.),

А саме:

— 3938500 грн. — перераховані на КС рахунок Гапон С. і переведені в готівку;

— 1374672 грн. не має банківського підтвердження про зарахування на р/с коштів поворотної фінансової допомоги (позика);

— 542154 грн. не підтверджена витрата коштів на відрядження.

— 269200 грн. не доведено витрачання різниці коштів між переведеними в готівку обіговими коштами в сумі 985 000 грн. і конвертації їх частини в 30000 євро (715 800. по курсу на той момент) при переказі коштів в Болгарію і покупки там квартири;

— 66269 грн. не оприбутковувати на розрахунковий рахунок як виручка;

-76170 грн. нецільове використання оборотних коштів за ревізійний період для придбання різного роду матеріалів, обладнання, яке відсутнє в наявності.

Згідно повідомлення Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, зазначені суми мають бути відшкодовані профспілкової організації відповідальними особами Гапоном С.Г., Гапон О.О. і іншими в повному обсязі.

«Стан фінансово-господарської діяльності ППО ВПП НПФ ВАТ» АМКР «, ведення діловодства та бухгалтерського обліку, відсутність первинних документів, значно ускладнило проведення більш об’єктивної перевірки та встановлення остаточних розмірів фінансових зловживань Гапон С. Вважаємо, що зробити остаточні висновки, встановити більш реальні масштаби зловживань з боку Гапона С.Г., Гапон О.О., інших причетних осіб може професійний аудит або кримінальне розслідування справи, для чого ЦК Профспілки має передатчиком ь всі наявні матеріали до правоохоронних органів «, — йдеться в повідомленні.

Новости Кривого Рога