Перші на порятунок життів: у Кривому Розі нагородами відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників

Перші на порятунок життів: у Кривому Розі нагородами відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників

25 серпня 2023 року з нагоди 32-ї річниці Незалежності України у Кривому Розі відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників, які від початку повномасштабного вторгнення рф до України першими прибувають на місця влучання російських ракет та безпілотників.

Голова Криворізької РВА подякував співробітникам ДСНС України та ДВГРЗ ДСНС України за високий професіоналізм, мужність та стійкість, хоробрість і самовідданість під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Про це повідомили у пресслужбі гірничо-рятувального загону.

Євген Ситниченко нагородив нагрудним знаком «За захист Криворізького району», Костянтина Колісника – заступника командиру загону, Євгенія Коновалова – помічника командира оперативного взводу та Дмитра Дуба – командира відділення оперативного взводу. Також пам’ятними відзнаками та подяками були відзначені інші працівники ДВГРЗ ДСНС України.

Перші на порятунок життів: у Кривому Розі нагородами відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників1 Перші на порятунок життів: у Кривому Розі нагородами відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників2

Фото пресслужби ДВГРЗ ДСНС України

«Ви йдете, ризикуючи своїм життям у полум’я і під завали. За останні місяці ми бачили, як нищать росіяни наші будинки – ви діставали людей з-під завалів і рятували життя наших людей. Дякую вам за службу! Пишаємося вами, нашими героями!», — зазначив Євген Ситниченко, очільник КРВА.

Перші на порятунок життів: у Кривому Розі нагородами відзначили вогнеборців та гірничо-рятувальників3

Фото пресслужби ДВГРЗ ДСНС України

Загалом, працівники криворізького підрозділу ДСНС України у Дніпропетровській області отримали 32 подяки та 4 нагрудні знаки.

Раніше ми писали: Районна влада Центрально-Міського району звертає увагу мешканців, що у районі не передбачено жодного рекомендованого місця для купання.

Джерело

Новости Кривого Рога