«Перший Міський» запрошує криворіжців на ювілейний парад вишиванок

18 травня о 16:00 у Кривому Розі стартує десятий ювілейний «Парад вишиванок». Патріотична хода почне свій рух від Георгіївської дзвіниці. Містяни у національному вбрані пронесуть синьо-жовтий стяг до флагштоку у парку Героїв. Традиційно організовує подію «Перший Міський» телеканал за підтримки Металургійної райради. З вас – вишита сорочка, з нас – гарний настрій та подарунки.

«Перший Міський» запрошує криворіжців на ювілейний парад вишиванок

18 травня Україна відзначатиме День вишиванки. Зараз ми як ніколи раніше розуміємо усю важливість цього свята, як прояву нашої єдності. Показати її ще раз усі жителі та гості міста матимуть змогу на традиційному «Параді вишиванок» від «Першого міського». Це буде вже 10-й, ювілейний, за ліком парад, який ми організовуємо у Кривому Розі.

Збір учасників заплановано на 16:00 біля Георгіївської дзвіниці. Вже о 16:30 патріотична хода рушить проспектом Миру до 95-го кварталу, далі зверне на проспект Металургів. Містяни нестимуть синьо-жовтий прапор. Кінцевою точкою параду стане флагшток у парку Героїв.

Після ходи «Перший міський» обере власників найкращих вишиванок серед дорослих та дітей. А також проведемо благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.

Джерело

Новости Кривого Рога